League of Legends r.

Taim i Ma’Rid – boski koncept bohatera!

Jeden z pracowników Ubisoftu stworzył nieziemski koncept nowego bohatera! Taim i Ma'Rid to postać, która skradnie serce niejednego gracza League of Legends, a zawdzięcza to swojemu całokształtowi oraz historii!

Pamiętacie poprzedni projekt bohatera, którego ukazywaliśmy na forum? Był nim genialnie wykonany Elliot, jednakże to, co Wam pokaże zaraz, bije go na głowę! Aczkolwiek wpierw zapoznajmy się bliżej z jego autorem.

Projektantem owego bohatera jest Oussama Agazzoum, pracownik firmy Ubisoft, zajmujący się tworzeniem postaci, więc nic dziwnego, że jego projekt jest tak wspaniały. Otóż, jak sam napisał – jego dzieło pochłonęło kilka miesięcy ciężkiej pracy oraz dodał, że tematyka opiera się na arabskiej tradycji. Pewnie dlatego, że sam pochodzi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Jednak dość o nim, przejdźmy lepiej do tego, na co czekacie.

Historia bohatera

Historia bohatera opowiada o Taim, młodym chłopcu, który został przeznaczony do czegoś więcej niż kopanie. Przed powrotem Azira został zesłany do skażenia pod ziemią za stracone skarby o niezmierzonej ilości.

Natknął się na coś, co wydawało się być jedynie zwykłym słoikiem osadzonym w skałach wraz z toporem przykutym do niego. Gdy próbował go usunąć, poczuł, że go złamał, przez co uwolnił tysiącletnią klątwę, która więziła starożytną istotę – Ma’Rid, czującą istotę z głębi pustki.

Rozgrywka

Taim i Ma’Rid zapewniają graczom możliwość przetestowania dwóch odmiennych bohaterów w jednym, a każdy z nich posiada unikalny styl gry.

Gracz będzie mógł zbadać nie tylko nowe odczucia z gry bohaterem transformacji melee/caster, ale także będzie mógł odczuć walkę Taima z opętaniem, a Ma’Rid o wzmocnienie kontroli.

Grając jako Taim, gracze będą mogli zbadać zdolności młodego wojownika w walce wręcz. Choć może brakować mu możliwości manewru, nadrobi to potężnymi obrażeniami. Każda zdolność to rozpaczliwa próba pozbycia się Ma’Rid, tylko po to, aby powrócił w późniejszej fazie.

Natomiast wcześniej wspomniany brak manewru jest tylko bramą do tego, co ma swój prawdziwy potencjał do bitwy.

Oussama Agazzoum wykonał naprawdę kolosalny koncept nowego bohatera. Historia oraz mechanika Taim i Ma’Rid powala na kolana, przez co aż żal ściska me serce, że postać ta jest widoczna jedynie jako grafika.


Jeżeli chcielibyście zobaczyć pozostałe prace twórcy, to zapraszam gorąco na jego portfolio, które znajdziecie tutaj:

ARTSTATION

Oficjalne portfolio


Chciałbym poznać Wasze zdanie odnośnie tego konceptu bohatera, dlatego dajcie znać w komentarzach, czy podzielacie moje zdanie, czy jednak jesteście mu przeciwni!