r.

Jak szybko zdobyć strategię na daną grę?

Masz czasem problemy w ocenie możliwości przeciwnej drużyny albo nie wiesz, jak grać danym bohaterem? Skorzystaj z nowo powstałego narzędzia!

Na Reddicie zespół graczy i programistów zaprezentował własnoręcznie zrobioną stronę, a właściwie narzędzie online – LoL Guru, które ma pomóc w lepszym zrozumieniu taktycznych aspektów gry. Znajduje się ono obecnie w fazie open beta, jednak warto obserwować jego rozwój. Co ciekawe – możemy to robić z dowolnej platformy, która ma dostęp do Internetu.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda LoL guru, zapraszam tutaj: klik!

 

uHEEM2e

 

Co zapewnia LoL Guru?

Jak wspomniałam wcześniej, LoL Guru skupia się na zrozumieniu taktycznego działania gry. Dzięki temu narzędziu, możemy zobaczyć siłę i słabości obu drużyn, które ze sobą walczą – w tym ich skalowania i rozdział obrażeń. Aplikacja daje również wskazówki, jak odpowiednio grać w danej kompozycji. Ponadto, analizuje ona match-up na danej linii, a następnie doradza odpowiednie zagrania wybranym przez Ciebie championem przeciwko Twojemu konkretnemu przeciwnikowi.

 

GzaYfcs

 

Testuj i zdobywaj RP!

Ponieważ aplikacja obecnie znajduje się w fazie bety, może posiadać pewne błędy i niedoskonałości. Nie zrażaj się jednak! Twórcy chętnie współpracują z użytkownikami i zależy im na poprawie LoL Guru, dlatego bardzo ważne są dla nich obiektywne opinie. Co ciekawe – zarejestrowani wezmą udział w loteriach, w których można otrzymać RP. Nie tylko więc zyskujesz własnego pomocnika w grze, ale też masz szansę na zdobycie darmowych Riot Points.

 

YlDpyj7

 

Jak Wam się podoba takie narzędzie? Moim zdaniem, warto je wypróbować – zwłaszcza, że można dostać RP!

 

 

Źródło: Reddit