r.

System run – czy działa prawidłowo?

Ostatnio na stronie ask.fm rioter Ghostcrawler został zapytany o system run. Konkretnie chodziło o ich cenę oraz użyteczność niektórych z nich. Zobaczcie, co dokładnie miał do powiedzenia!

Pewien użytkownik zadał następujące pytanie:

,,Zastanawiam się, po co są runy na energię? Nikt ich nie używa! Czy zostaną usunięte z gry lub zastąpione czymś innym? Co również z olbrzymią ceną niektórych z run? Często jest to problem dla nowych graczy. Kiedy możemy się spodziewać kolejnej akcji dwie strony run w cenie jednej?”

Ghostcrawler wypowiedział się w tym temacie:

“Na dłuższa metę system run wymaga jeszcze dużo pracy, ale mamy wiele ambitnych pomysłów! Zgadzamy się, że mały wybór jest jednym z głównych problemów i chcemy ten system zaprojektować tak, aby to zmienić.

Na chwilę obecną – zmieniliśmy niedawno ceny run najniższego kręgu. Nie są one już pułapką dla nowych graczy i są naprawdę bardzo tanie! Mamy również w planach (o ile nic niespodziewanego nie stanie nam na przeszkodzie) wprowadzić możliwość kupienia specjalnych zestawów run – tak, jak proponowali to niedawno gracze na Reddicie.”

run pages

 

Moim zdaniem, runy faktycznie są bardzo kosztowne. Dodając do tego fakt, że można je kupić jedynie za Punkty Zasług, gracze muszą zagrać bardzo dużo gier, aby uzbierać na swoje wymarzone strony run! Rioter nie poruszył również tematu run, które aktualnie są zupełnie bezużyteczne. Istnieje wiele różnych rodzajów run i nowi gracze mogą naprawdę w tym wszystkim się pogubić.

Co Wy sądzicie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach!

 

Źródło: ask.fm