League of Legends r.

Symulator otwierania tajemniczych skrzynek

Kreatywność fanów Ligi Legend nie zna granic. Właśnie oni stworzyli ciekawą aplikację pozwalającą nam na przetestowanie swojego szczęścia w otwieraniu tajemniczych skrzynek. Jesteście ciekawi więcej w tym temacie?

Garść informacji

Fani stworzyli aplikację pozwalającą nam na przetestowanie swojego szczęścia w otwieraniu mystery giftów.

Symulator nie wpłynie w żaden sposób na Wasze prawdziwe konto w grze, gdyż istnieje tylko on tylko w formie strony internetowej.

Twórca wspomina, że ze skrzynki możemy otrzymać każdą skórkę (nawet tę, której nie można otrzymać bezpośrednio w grze).

Statystyki

Symulator informuje nas o:

  • ilości otworzonych skrzynek,
  • “wydanych” RP,
  • “wydanych” dolarach,
  • “wydanych” euro.

mystery gift

O samej stronie

Naszym celem jest zebranie wszystkich skórek w League of Legends. Po samym wejściu na stronę ukazuje się nam niebieski przycisk, który zachęca do otworzenia swojej skrzynki. Jeżeli szukacie sposobu na nudę, to tym bardziej mogę Wam ją polecić.

Ogromnym minusem jednak jest fakt, że opuszczenie strony skutkuje utratą wszystkich zebranych wcześniej skórek. Miejmy nadzieję, że wkrótce zostanie to dodane.

Symulator znajdziecie pod tym adresem: klik!

Wygląd strony

mystery gift

mystery gift

 

Jak to działa?

make a gif at gickr.com

 

Skorzystacie z tej strony? Może jednak preferujecie kolekcjonować w ten sposób skrzynki bezpośrednio w grze? Koniecznie poinformujcie nas o tym w komentarzach!

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.