League of Legends r.

Świat cosplayu: Mowky

Cosplay, choć dla wielu to tylko zabawa, jest formą sztuki i wymaga ogromnego nakładu pracy. W tej serii pokażemy Wam świetne stroje różnych cosplayerów. Dzisiaj Mowky.

Wracamy po świątecznej przerwie z nową porcją świetnych strojów z League of Legends. Dzisiaj przyjrzymy się cosplayerce, która jest znana jako Mowky.

Mowky to cosplayerka z Niemiec, która w internecie promuje siebie jako “Matkę ogonów” i “Lisicę”, przez co łatwo się domyślić, że uwielbia Ahri i wszystkie postacie, które są do niej podobne.

Jest wielką fanką League of Legends, choć jak sama przyznaje – lubi być kreatywna i nieco zmieniać istniejące postacie. Stąd też przygotowała cosplaye m.in. żeńskiego Aurelion Sola lub Xeratha. Lubi też wymyślać nowe skórki, a nawet łączyć różne bohaterki w jedną – poniżej spotkacie połączenie Xayah i Ahri.

Przedstawienie wszystkich jej kostiumów byłoby oczywiście niemożliwe bez dzielenia artykułu na kilka części, więc zainteresowani mogą poprzeglądać jej galerie na Facebooku lub Instagramie.

Miłośnikom fanowskich skórek warto wspomnieć, że autorka zrobiła stroje m.in. Battle Bunny Akali, French Maid Ahri czy Sunbath Zyry.

Zapraszamy do oglądania.

Świat cosplayu: Mowky

mowky

Mowky na YouTube

Mowky również nagrywa na YouTube. Choć nie ma szczególnie dużo filmów, to na jej kanale znaleźć możecie prezentacje różnych strojów, jak i tutoriale np. Ultimate Ahri Tails Tutorial. Być może przyda się to komuś, kto planuje zacząć tworzenie własnych przebrań.

Napiszcie, jak podoba Wam się twórczość tej cosplayerki. Który z jej strojów jest najładniejszy? Doceniacie jej kreatywność i to, że chce eksperymentować i tworzyć przebrania m.in. Aureliona czy Xeratha? Dajcie znać w komentarzach.