League of Legends r.

Świat cosplayu: Ekiholic

Tę Ahri i Sonę być może kojarzycie. Oto Ekiholic i jej cosplaye, które od dawna krążą po internecie. W jakie postacie z League of Legends postanowiła się wcielić? 

Czas na kolejną osobę zajmującą się cosplayem od długiego czasu. Do tej pory opisaliśmy już 3, w tym Polkę i Włocha, pokazując jednocześnie, że cosplay to sprawa naprawdę zróżnicowana i popularna w wielu krajach.

Dziś wracamy do Azji, by pokazać Wam kolejną cosplayerkę, którą sami kilka razy polecaliście w komentarzach. Chodzi o Ekiholic, dziewczynę znaną ze swojego popularnego cosplayu Ahri i Sony. Jej wersje Ahri zapewne widzieliście już gdzieś w internecie, ponieważ pojawiają się one na różnych grupach i forach dotyczących League of Legends.

Ekiholic zajmuje się cosplayem już od wielu lat, jej konto na DeviantArt ma 8 lat, a Twittera założyła w 2013 roku. Poza pokazywaniem swoich strojów w internecie pojawia się również na różnych konwentach i konkursach, a jej zdjęcia zawitały nawet na koreańskich reklamach. Dziewczyna cieszy się sporym gronem fanów, którzy z chęcią robią sobie z nią zdjęcia lub piszą do niej na Twitterze.

Znaleźć ją możecie również na Facebooku, gdzie jak dotąd zdobyła ponad 21 tysięcy fanów.

Świat cosplayu: Ekiholic

Ekiholic

Ekiholic

 

Jak podobają Wam się cosplaye Ekiholic? Który wypadł najciekawiej? Jak wiele z nich znaliście wcześniej? Napiszcie w komentarzach.