League of Legends r.

Star Guardian Urgot ukryty na obrazku?

Przed dwoma dniami został ukazany pewien teaser zwiastujący nową skórkę o tematyce Star Guardian, jednakże nie ukazuje on bohatera, który ma otrzymać domniemanego skina. Natomiast pewien użytkownik Reddita odkrył coś, co może zadziwić wszystkich. Czyżby znalazł na obrazku ukrytego Urgota?

Wraz ze startem nowego cyklu 7.13, otrzymaliśmy zwiastun nowej skórki Star Guardian w postaci grafiki. Niestety na pierwszy rzut oka nie widać nic, co wskazywało by na bohatera, który otrzyma nowego skina, aczkolwiek jeden z użytkowników Reddita postanowił połączyć grafikę z nowym modelem Urgota!

I co ciekawe, model Urgota pasuje jak ulał. Zobaczcie sami:

Wygląda to dość intrygująco, zważywszy na widoczne powiązanie postury ukrytej w grafice a modelem Potwora. Dodatkowo przypomnijmy sobie dziwne ubarwienie Urgota, które mogliśmy widzieć około 3 miesiące temu podczas wycieku plików na serwer testowy.

Część kolorystyki zawartej na modelu przypomina typowe kolory, które są używane właśnie w serii skórek Star Guardian. Oczywiście to tylko teoria, jednakże co gdyby okazało się to prawdą?

Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat powyższego gifa. Dajcie znać w komentarzach, co myślicie na ten temat!

Źródło: klik!