League of Legends r.

Star Guardian Xayah potwierdza: nie ma co liczyć na Urgota

W interakcjach specjalnych najnowszej skórki dla Xayah, wypowiada ona kwestię, która raz na zawsze zagrzebuje nadzieje na Star Guardian Urgota.

Zobacz także:

Star Guardian Urgot

Pierwsze wzmianki o skinie Star Guardian Urgot pojawiły się już przy okazji wydania pierwszej skórki serii, którą rozpoczęła Lux. Miało być to uhonorowaniem najbrzydszej postaci w grze – tak określano Urgota sprzed reworku.

Lata mijały, a nadzieje graczy rosły coraz bardziej. Do klubu “chcemy skina SG” dołączył również Taric, nasiliło się to zwłaszcza po jego reworku wizualnym.

Riot mówił jednak bardzo wyraźnie: nie. Nie zrobimy skórki Star Guardian Urgot.

Oficjalny koniec nadziei

Już w styczniu 2019 roku rioter IamCarlos potwierdził, że w tym roku powrócą skórki Star Guardian. W zapowiedzi serii dowiedzieliśmy się, że tegoroczna edycja przedstawiać będzie skażone złem klejnoty, które znajdowały się na dłoni Ahri przy okazji poprzedniego zwiastuna SG: A New Horizon. Trzymała ona trzy klejnoty o barwie zielonej, niebieskiej i żółtej.

Kilka dni wcześniej kanał SkinSpotlights zrobił graczom psikusa: upozorował wyciek filmiku ze specjalnymi interakcjami Star Guardian Urgota. Film został usunięty wręcz natychmiastowo, przez co jedyne, co się z nim zachowało, to powiadomienie na YouTube. Nadzieje wzrosły jak nigdy dotąd.

Chwilę temu pojawił się oczekiwany film z interakcjami Star Guardian Xayah i Rakana. Nie mamy dobrych wiadomości: Urgot nie otrzyma skina z serii. Bohaterowi porządnie oberwało się od pary. Cały filmik znajdziecie na samym końcu artykułu.

Poniżej dwa screeny z cytatami od pierzastych do Urgota:

SG Xayah

SG Rakan

Próbujemy tłumaczyć? Próbujemy.

SG Xayah: Przestań próbować, by [twój skin] Star Guardian się urzeczywistnił. To się nie wydarzy.

SG Rakan: Ugh. Więc każdy dzień to dzień nóg*, tak?

* Nawiązanie do prześmiewczego mema o “dniu nóg”. Jeżeli komuś to nadal nic nie mówi: chodzi o osoby, które uprawiają sport, posiadają zabudowane ciało u góry… ale ich nogi bardziej przypominają szczudła czy zapałki włożone w kulkę gliny. Rakan nawiązuje do tego, że nogi Urgota są bardzo zabudowane – czyli nie pominął żadnego dnia nóg.

Czy to koniec memów o Star Guardian Urgocie? A może… początek nowej ery? Zepsute klejnoty dają mnóstwo możliwości kreatywnego przedstawiania najprzystojniejszego bohatera Runeterry.

Star Guardian Xayah i Rakan

Specjalne interakcje pary