League of Legends r.

Star Guardian Music Video!

Stało się. Długo wyczekiwane przez wielu skiny Star Guardian trafiły do sklepów na naszych serwerach. Do tego twórcy przygotowali dla nas także krótki klip, który przedstawia historię Czarodziejek Gwiazd.

star-guardian

Skiny Star Guardian to dość głośne wydarzenie w ciągu ostatnich dni. Fani serii zachwycają się nimi od pierwszego dnia, gdy tylko pojawiły się ich splasharty na PBE. W środę nie jeden gracz był zawiedziony, ponieważ najnowsze skórki nie były jeszcze dostępne do kupienia. Jednak nie musieliśmy długo czekać. Dziś, dokładnie o 3 w nocy, na naszym serwerze w sklepach ukazały się nowe skórki oraz ikony (jedna w cenie 1500 PZ).

Do tego możemy zakupić Zestaw Czarodziejek Gwiazd w cenie 7457 RP. W skład zestawu wchodzą:

  • 4 bohaterki
  • 4 skórki Star Guardian
  • ikona Star Guardian
  • totem Star Guardian

zestawy

Jednak to nie jest jedyna ciekawa informacja (być może ci, którzy nie kupują skórek w ogóle się nią nie przejęli). Na oficjalnym kanale League of Legends na YouTube pojawił się wideoklip przedstawiający chwile z życia Czarodziejek Gwiazd. Mamy tam między innymi fragment szkolnego życia czy walkę z Baronem Nashorem. Zresztą – zobaczcie sami.

Star Guardian Music Video

lux

poppy-lulu

Jak podoba Wam się ten klip? Pewnie osoby nie przepadające za stylem anime nie będą zadowolone. Jednak pewnie są i Ci, którzy będą zachwyceni. Napiszcie swoją opinię w komentarzu. Kupujecie któryś z tych skinów?