League of Legends r.

Spytaj Riot: Limit członków w klubach się zwiększa

W tym tygodniu porozmawiamy o Kayle z Pentakill (kolejny raz!), o klubach i o aktualizacji klienta League.

Co Riot sądzi o nowym kliencie, który jest w użyciu już od kilku miesięcy?

Bardziej liczy się dla nas to, co *wy* sądzicie o nowym kliencie :). Zanotowaliśmy ogólne zadowolenie z klienta już od fazy alfa. Od momentu zastąpienia klienta AIR, satysfakcja z nowego klienta stopniowo rosła w miarę jak naprawiamy bieżące problemy i dodajemy poprawki, takie jak zestawy przedmiotów czy zaktualizowany ekran wyboru bohaterów. Wiemy jednak, że nie jest to jeszcze szczyt jego możliwości, szczególnie jeśli chodzi o jego ogólne działanie i niezawodność.

Z patcha na patch staramy się pracować nad tymi problemami i zamierzamy kontynuować, aż całkiem przestaną się pojawiać. Nowy klient pozwala nam też na dodawanie nowych funkcjonalności — coś, co AIR przez długi okres hamował. Pracujemy też na pożądanymi przez graczy elementami, takimi jak chociażby kolekcja skórek. Mamy też nadzieję, że z upływem czasu uda nam się dodać parę innych odjechanych pomysłów :).

New001, Główny producent

Czemu Riot wybrał Kayle na nową członkinię Pentakill?

Na nowym albumie jest parę kawałków z kobiecym głosem, więc kiedy ekipa pracująca nad albumem Pentakill poprosiła nas o nową skórkę, którą opublikowalibyśmy razem z wydaniem tego albumu, zaczęliśmy eksperymentować z konceptami dla różnych bohaterek, które wpisałyby się w ten motyw.

Koncept Kayle, który wtedy powstał, spodobał się najbardziej nie tylko nam, ale też zespołowi Pentakill. Zarówno metaliczne skrzydła, jak i pomysł z klingą miecza, która może działać jak mikrofon, kiedy Kayle wbije miecz w ziemię i zacznie do niego krzyczeć sprawił, że zrobiła się z niej mega metalówa. To zdecydowanie przechyliło szalę na jej korzyść przy wyborze bohatera.

No i absolutnie potrzebowała skórki z odjechaną fryzurą.

I am Carlos, producent, personalizacja zawartości

Czy wiadomo coś, jeśli chodzi o kluby? Kiedy zostanie zwiększony limit członków? Czy są jakieś plany związane z rozszerzeniem tej opcji?

Ostatnio poruszyliśmy kwestię klubów jakoś rok temu, więc dzięki, że trzymacie rękę na pulsie. Wciąż chcemy zwiększyć limit członków klubów do 100. Chociaż trwa to już zdecydowanie za długo, to jednak zamierzamy wprowadzić zmiany do gry przed końcem roku.

Riot Martlet, menedżer produktu, systemy stanu gry