r.

Kiedy i w jaki sposób Riot wprowadzi skiny z serii PROJEKT?

Zbieraj już RP, bo im wcześniej kupisz skiny z serii PROJEKT, tym lepiej! Zobacz, co przygotował Riot, aby urozmaicić wprowadzenie nowych skórek!

Zobacz też:

 

Na PBE pojawiły się dwa rodzaje kart w ekranie ładowania – ze specjalnymi symbolami serii PROJEKT oraz bez nich. Czym się one różnią? Z odpowiedzią pośpieszył nam jeden z pracowników Riotu, Nurse Flan:

PROJEKT – First Strike

Jeśli odblokujesz nowe skórki z serii PROJEKT między 8 a 15 września (do godziny 23:59 czasu pacyficznego) [w Polsce – 8:59 16 września, jednak może to być uzależnione od poszczególnych serwerów, więc nie warto się tym kierować – przyp. autorka], na stałe otrzymasz ekskluzywne karty w ekranie ładowania – czyli te z symbolem serii PROJEKT.

PROJECT_FirstStrike_Banner

 

Ceny skórek podczas First Strike:

1350 RP – PROJEKT: Fiora, Zed, Lucian, Leona
1820 RP – PROJEKT: Yi

 

Tydzień drugi

975 RP – PROJEKT: Fiora, Zed, Lucian, Leona
1820 RP – PROJEKT: Yi

Po tym czasie skórki zostaną zablokowane w sklepie do 17 września, aby upewnić się, że wszystkie dodatki z pierwszego tygodnia sprzedaży zostały prawidłowo zaaplikowane. Po ponownym wprowadzeniu możliwości ich zakupu, PROJEKT: Fiora, Zed, Lucian i Leona będą kosztować po 975 RP do 24 września (potem wrócą do normalnej ceny – 1350 RP). Cena PROJEKT: Yi cały czas pozostaje taka sama.”

 

Ponadto, Nurse Flan zdradził jeszcze inną ciekawą rzecz dotyczącą rozgrywki ze skórkami z serii PROJEKT:

PROJEKT Sync

Tylko podczas patchów 5.17 i 5.18 – odblokuj efekt pojawiania się w bazie i miniony z serii PROJEKT, jeśli Ty i Twoja drużyna macie skórki lub wardy z tejże serii.

PROJECT_Minions PROJECT_Spawn_VFX_03

Oto, jak to działa:

  • Skórka warda Optic Enhancer – 1 Punkt Sync
  • Każdy skin z serii PROJEKT – 2 Punkty Sync

Jeśli zaczynasz grę z 2 Punktami Sync, dla Twojej drużyny zostaje odblokowany specjalny efekt pojawiania się w bazie.

Jeśli zaczynasz grę z 4 Punktami Sync, dla Twojej drużyny zostają odblokowane stwory walczące i czarujące z serii PROJEKT.

Jeśli zaczynasz grę z 6 Punktami Sync, dla Twojej drużyny zostają odblokowane stwory oblężnicze i superstwory z serii PROJEKT.”

Warto też dodać, że jeśli podczas First Strike podarujemy komuś skin PROJEKT w prezencie, również otrzyma on ekskluzywną kartę w ekranie ładowania.

Obecnie te dodatki można wypróbować na serwerze testowym.

 

Jak Wam się podobają takie urozmaicenia? Planujecie kupić skórki z serii PROJEKT od razu i cieszyć się plusami wynikającymi z udziału w First Strike, czy poczekacie na wyprzedaż? A może w ogóle nie podobają Wam się te skiny?

 

 

Źródło: http://boards.pbe.leagueoflegends.com/en/c/general-pbe-feedback/3qXbIdqV