r.

Special Forces Gangplank haftem krzyżykowym. Praca nad tym prezentem dla narzeczonego zajęła trzy lata

Kwarantanna zachęca do produktywności i zdobywania nowych zainteresowań. To też świetny czas, by dokończyć dawno rozpoczęte prace...

Trzy lata temu u/bellanax postanowiła stworzyć dla swojego chłopaka (a obecnie już narzeczonego) prezent: skórkę Special Forces Gangplank wykonaną za pomocą haftu krzyżykowego. W pewnym momencie zabrakło jej jednak motywacji, by dokończyć projekt, i porzuciła go na około rok. Ostatecznie jednak do niego powróciła i zdecydowała się doprowadzić go do końca. W ten sposób powstała unikatowa praca ze skórką GP:

Choć po tak długim czasie partner użytkowniczki przestał już grać Gangplankiem, to wciąż darzy tę postać sentymentem. Bohater trafił więc do ramki, by cieszyć oczy narzeczonego u/bellanax. A jest czym cieszyć! Praca ma około 270 krzyżyków długości i szerokości – czyli ok. 50 cm. Do jej wykonania konieczne były nici w 61 kolorach.

Po zakończeniu pracy nad GP wykonawczyni zajęła się… haftowaniem Senny. Tym razem dla siebie. Nie omieszkała też pochwalić się postępem nad projektem: