League of Legends r.

SKT1 Azir już wkrótce?

Skórki mistrzów świata z poprzedniego sezonu zostały już ogłoszone. Jednak co z Easyhoonem? Czyżby sub, który również dołożył swoją cegiełkę do zdobycia tytułu został pominięty?

Sam zainteresowany rozmawiał po mistrzostwach z ludźmi od projektowania skórek dla zwycięzców. Po rozmowie był przekonany, że również i on zostanie nagrodzony takim skinem. Czy będzie SKT1 Azir?

Odzew fanów czyni cuda?!

Nie ma żadnego powodu aby Azir NIE DOSTAŁ skórki z okazji mistrzostw świata. Niestety Riot traktuje Easyhoona jako zwykłego rezerwowego. Powodzenia cesarzu!

Nie możecie wypierać się 6 gracza SKT!

Nie grał tak często jak Faker, ale również brał aktywny udział w zdobyciu Mistrzostwa! Easyhoon ma pełne prawa do swojej skórki

Easyhoon całkowicie zasłużył na skórkę do Azira! Nikt nie powinien w to nawet przez moment zwątpić!

Nie wierzę, że gracz, który często zapewniał zwycięstwo swojemu zespołowi jest traktowany przez Riot jako zwykły zapychacz składu.

Nie powinniśmy w ogóle dyskutować o tym czy ten gracz zasługuje na swoją skórkę. To oczywiste!

My o Tobie nie zapomnieliśmy, cesarzu!

Riot Games jest beznadziejne

Cesarz nadchodzi!

easyhoon

Jak sami widzicie odezwa od fanów Easyhoon’a była olbrzymia! Riot musiał to przemyśleć i wziąć pod uwagę drugiego mid lanera drużyny SKT1. Jak to skomentował sam zainteresowany?

Drodzy Fani! Dzięki Waszemu zaangażowaniu Azir doczeka się skórki w tematyce SKT1! Dziękuje Wam!

Czy to już oficjalna zapowiedź nowego skina do Azira? Zobaczymy, jednak trzeba przyznać, że Easyhoon był pełnowartościowym zawodnikiem SKT1 i również rozegrał kilka istotnych meczy. Dlatego ja osobiście liczę na to, że Riot nie zapomni o drugim mid lanerzy i doczekamy się Cesarza Shurimy w wersji SKT1!

 

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]