League of Legends r.

Skrzynka Hextech jako świąteczny prezent

Święta się zbliżają, a w związku z tym coraz częściej pojawia się temat prezentów: dla rodziny, znajomych, a czasem... nieznajomych. Co dać graczowi LoL-a, którego nie znamy zbyt dobrze? u/lolek_1337 poradził sobie z tym problemem wyjątkowo dobrze.

Secret Santa to świąteczny zwyczaj obecny w niektórych krajach. W Polsce często praktykuje się go w szkole lub w miejscach w pracy z okazji mikołajek. Polega on na anonimowym przygotowaniu prezentu dla wcześniej losowo wybranej osoby z danej społeczności.

u/lolek_1337 pracuje w firmie, w której w tym roku zdecydowano się na zorganizowanie Secret Santa. Wylosował on osobę, której nie zna zbyt dokładnie, jednak dowiedział się, że od siedmiu lat gra w League of Legends. Choć sam użytkownik nie zna gry, zdecydował się nieco zagłębić w jej tajniki, by wykorzystać ją do przygotowywanego prezentu. Co ważne, firma ograniczyła budżet na prezent, więc nie mógł on być zbyt drogi – dlatego użytkownik ten postanowił, że wykona go samodzielnie za pomocą plotera laserowego. W LoL-u dotarł do skrzynek Hextech – wydały mu się one wręcz idealnym obiektem do przeniesienia do prezentowej rzeczywistości.

Zaprojektował, wyciął i zmontował poszczególne części skrzynki. Ponadto w jej wnętrzu znajdują się LED-y, które mają w ciemności zapewnić dodatkowy efekt. (Niestety autor nie podzielił się jeszcze zdjęciem, na którym byłoby to widoczne).

Wciąż zostało mu nieco budżetu, dlatego planuje coś jeszcze umieścić w środku (obecnie rozważa zakup karty prezentowej na RP z League i wygrawerowanie kodu na drewnianej tabliczce) – dzięki czemu skrzynka będzie nie tylko efektownym, ale też funkcjonalnym prezentem.