r.

Skórki PROJEKT dostępne już jutro!

W sklepie jutro zostaną odblokowane nowe skórki z serii PROJEKT! RP przygotowane?

FIRST STRIKE

Przypominamy, że już jutro rozpoczyna się First Strike! Pamiętacie, co on oznaczał?

Jeśli nabędziemy skórki z serii PROJEKT między 8 a 15 września, otrzymamy na stałe ekskluzywne karty w ekranie ładowania, które dodatkowo posiadają symbol serii.

PROJECT_FirstStrike_Banner

Ceny skórek podczas First Strike:

675 RP – PROJEKT: Yasuo (wyprzedaż)
1350 RP – PROJEKT: Fiora, Zed, Lucian, Leona
1820 RP – PROJEKT: Yi

Nie zapomnijcie też o tym, że jeśli wejdziecie do gry ze skórką PROJEKT (dla bohatera lub warda), zyskacie dodatkowe efekty! Ich rodzaj zależy od ilości posiadanych skinów i ich wartości w PROJEKT Sync:

  • Skórka warda Optic Enhancer – 1 Punkt Sync;
  • Każdy skin z serii PROJEKT – 2 Punkty Sync.

Jeśli zaczynasz grę z 2 Punktami Sync, dla Twojej drużyny zostaje odblokowany specjalny efekt pojawiania się w bazie.

Jeśli zaczynasz grę z 4 Punktami Sync, dla Twojej drużyny zostają odblokowanestwory walczące i czarujące z serii PROJEKT.

Jeśli zaczynasz grę z 6 Punktami Sync, dla Twojej drużyny zostają odblokowanestwory oblężnicze i superstwory z serii PROJEKT.

 

Dodam również, że jeśli podarujecie komuś skórkę PROJEKT w prezencie w trakcie First Strike, ta osoba również otrzyma ekskluzywną kartę ładowania.

 

Tydzień Drugi

Po 15 września skórki zostaną zablokowane w sklepie na dwa dni, aby upewnić się, że wszystkie dodatki z pierwszego tygodnia sprzedaży zostały prawidłowo zaaplikowane. Po ponownym wprowadzeniu możliwości ich zakupu, PROJEKT: Fiora, Zed, Lucian i Leona będą kosztować po 975 RP do 24 września (potem wrócą do normalnej ceny – 1350 RP). Cena PROJEKT: Yi cały czas pozostaje taka sama.

 

Macie już odłożone RP? A może w ogóle nie zamierzacie kupić tych skinów?