League of Legends r.

Skiny i ich stereotypy #1

Skiny i ich stereotypy. Jeżeli pragniecie poznać stereotypy skinów z League of Legends, to dobrze trafiliście! Właśnie przedstawiamy Wam pięć z nich!

Jak już dobrze wiecie i przekazujecie dalej na naszych facebookowych grupkach, siadając wygodnie w fotelu i odpalając naszą ulubioną grę, często napotykamy typowych mainów Yasuo, czy Zeda, najczęściej pokazują Oni, to podczas gry. Ale są takie chwile… gdy podczas ładowania “kart” wiemy, że coś się dzieje.

W tym artykule przedstawiamy dla naszej drogiej społeczności pięć stereotypowych skinów z legendą!

Dzielne 0-10 “Noob team”

Yasuo bronz

Gdy widzisz, te siwe włosy i pomarańczową poświatę, to wiesz, że właśnie Twoja upragniona seria poszła….

Twój ukochany toplaner z 7 poziomem maestrii i pięknym pomarańczowym skinem pada właśnie po raz 10, obarcza winą junglera wyzywając wszystkich od noobów i po chwili wychodzi. Tak właśnie jest prawda?

AFK.

Riven battle bunny

Kątem oka spoglądasz na topa, widzisz masę skoków jak i szybką śmierć ślicznego króliczka, a po chwili na całej mapie rozchodzi się damski głos: Przywoływacz się rozłączył.

Przemiła duszyczka!

Gdy podczas ładowania gry widzimy, tego właśnie skina. Możemy mieć pewność, że jako Nami gra przemiła i pomocna, płeć piękna, która bez flamu będzie umilać nam rozgrywkę.

GG WP.

Pink taric

Spoglądasz na swojego supporta który ładuje się do gry i dostrzegasz różowego Tarica… to będzie ciekawy mecz…

(Pamiętaj, by picknąć Ezreala do pary).

Smurf!

Lee sin

Zawsze Lee Sin z tym skinem musi być cholernym smurfem, nawet gdy grasz w cholernym challengerze! Robi z Wami co chce i jak chce! Śmiało możesz wyjść z gry, bo ten skin daje +200 do skilla jak i +300 do carrowania słabych sojuszników. Pożegnaj się z serią.

Jako że stereotypowych skinów jest więcej, podzieliłem galerię na kilka części którą będę starał się umieszczać regularnie. Pamiętajcie o komentarzach!