League of Legends r.

Skiny Omega Squad, 60 000 RP, pendrive 16 GB, skin do CS:GO – wygrywaj nagrody z PvP Center!

W związku z zamknięciem Bety platforma PvP Center ma dla Was specjalne turnieje oraz konkursy! Widzieliście już najnowszy rozkład jazdy?

19 sierpnia odbędzie się turniej 5vs5 Beta Closing (klik!), gdzie do wygrania będzie m.in. 250 PLN i 60 000 RP do podziału między graczami.

20 sierpnia można zgarnąć 60 PLN w 3vs3 Beta Closing.

W tygodniu 14-20 sierpnia możecie również powalczyć o tajemnicze skiny w turniejach 1vs1 i 2vs2.

Na fanpage’u możecie znaleźć post konkursowy:

Panie i Panowie! Wersja Beta PvP Center dobiega końca, a my mamy dla Was kilka wspaniałych niespodzianek. Przed Wami…

Pubblicato da PVP Center su Martedì 8 agosto 2017

Do wygrania wybrany skin z serii Omega Squad, Pendrive 16GB oraz skin do CS:GO AK-47 (StatTrak™) | Mglisty front o wartości około 150 PLN.

Nagrody będą losowane osobno. Aby wziąć udział we wszystkich losowaniach, należy udostępnić i polubić post, a także wpisać w komentarzu swój nick z PVP Center.

Z okazji zamknięcia Bety będą również lepsze giveawaye (można je znaleźć na ich stronie głównej, jeśli jeszcze tego nie wiecie). M.in. Paysafecard 50 PLN, M4A1-S|Złoty zwój prosto z fabryki o wartości około 130 PLN, czy tajemnicza skórka.

Fani HearthStone’a też znajdą coś dla siebie. 17 sierpnia odbędzie się turniej, w którym można wygrać między innymi kod Blizzarda o wartości 20 euro, Paysafecardy o wartościach 50 i 20 PLN, klucze na pakiety, a także nagrody rzeczowe! Turniej możecie znaleźć tutaj: klik!