League of Legends r.

Siv HD oraz jego solówka na klawiaturze

Śledzicie rozgrywki LMS AllStar? Jeśli nie - zajrzyjcie tutaj! Zobaczcie jaka sytuacja zaszła podczas jednej z ostatnich gier. W roli głównej - Siv HD.

LMS AllStar trwa w najlepsze. W pierwszym dniu rozgrywek, podczas jednego z meczy mogliśmy zaobserwować dość ciekawe zachowanie jednej z gwiazd, uczestniczących w początkowym Showmatchu. Chodzi tutaj o Siva HD.

Co takiego zrobił Siv HD?

Po jednej ze śmierci, Siv postanowił pokazać przeciwnej Sonie, kto jest prawdziwym wirtuozem. Wstał z miejsca, chwycił klawiaturę i… zobaczcie sami:

Po krótkiej solówce na klawiaturze, coś stało się ze sprzętem. Siv z wielce zdziwioną miną poprosił o pauzę w grze i pozwolił technikom na naprawienie wyrządzonych przez niego szkód.

Z komentarzy na Reddicie dowiedzieliśmy się, że żadna klawiatura ani myszka nie ucierpiała podczas nagrywania filmiku. Co za ulga…

Całą dyskusję możecie śledzić tutaj

Na szczęście drugi dzień rozgrywek wyglądał już całkowicie normalnie. Jeśli bylibyście zainteresowani, mecze możecie obejrzeć tutaj: Click

Co sądzicie o zachowaniu Siva? Była to próba rozbawienia publiki, czy może zwykły, zbędny cyrk? Dajcie znać, jakie jest Wasze zdanie na ten temat.