r.

Singed otrzyma buffy

To jest już pewne: nasza ulubiona postać z unikalną mechaniką otrzyma buffy, które powinny pozwolić jej na powrót do win rate równego przynajmniej 50%. Trzymamy kciuki za to, że zmiany wejdą do gry już na początku maja.

Ostatnimi czasy bohater nie może odnaleźć się na górnej alei – zwłaszcza gdy znajduje się na niej postać zasięgowa. Od pewnego czasu jego współczynnik zwycięstw nie jest w stanie osiągnąć 50%. Z tego i innych względów RiotRepertoir oświadcza, że zespół ds. balansu zamierza baczniej przyjrzeć się Singedowi w aktualizacji 9.8.

Ostatnie zmiany Singeda miały miejsce w kończącej rok aktualizacji 8.24b, gdy otrzymał… 30 punktów do podstawowego zdrowia i zwiększone skalowanie obrażeń z [E] na początku gry. Jak łatwo się domyślić, nie dało mu to zbyt wielkiego kopa… szczególnie gdy Riot ciągle eksperymentuje z runami, jakby zapominając o mniej popularnych postaciach uzależnionych od niektórych keystone’ów.

Jedną z najlepszych zmian Singeda była ta, która miała miejsce w S5: Riot postanowił dodać do [E] dźwięk śmiechu Singeda.

W wydarzeniu Koty vs Psy, w ostatniej misji z linii Impossible Mission, należało zagrać 5-osobowym zespołem składającym się z Singeda, Poppy, Alistara, Volibeara i Blitzcranka. Część graczy podejrzewała, że w ten sposób Riot chce zebrać więcej danych na temat tych postaci, decydując następnie o rodzaju zmian, jakie im się należą. W tym momencie są to jedne z najbardziej problematycznych postaci w kwestii wyważenia w grze.

Wykresy win rate i popularności Singeda

04.04.2019 r. / źródło: https://www.leagueofgraphs.com/champions/stats/singed

 

04.04.2019 r. / źródło: https://www.leagueofgraphs.com/champions/stats/singed