League of Legends r.

Sekrety nowych skórek. Do czego nawiązują ich animacje?

God-King Darius i God-King Garen zawitali już na PBE, udostępniono nam też ich animacje. Czy ich tańce coś Wam przypominają?

Obie skórki zostały potwierdzone jako legendarne, a wideo z ich specjalnymi interakcjami powinno ujrzeć światło dzienne w najbliższych dniach. Wychodzi na to, że cały event VS. z tymi skórkami jest tak naprawdę walką miłośników psów i kotów.

Warto zwrócić uwagę na nowe animacje postaci. Żarty obu z nich przedstawiają typowe zachowanie właściciela pupila. Darius głaszcze swojego wilka po brzuchu, a Garen bawi się ze swoim lwem, dając mu gonić światło lasera. Moim zdaniem świetny pomysł.

Ważniejsze jednak są tutaj animacje tańca obu bohaterów, a przy tym nawiązania do nich. Może część z Was już dostrzegła, jak podobnie do brazylijskiego, tańczącego psa zachowuje się wilk Dariusa. Wideo to jest często kojarzone z memem „Dance till you’re dead”, chociaż w przypadku League of Legends to chyba byłoby „Dance till you’re slain”.

Poniżej załączam porównanie:

Taniec Garena i jego lwa ma dwie opcje, jeśli chodzi o nawiązanie. Może to być „Keyboard Cat Dance”, co jest również dość popularnym wideo, chociaż teraz zostało ono lekko zapomnianym, bo pojawiło się na YouTube 11 lat temu. Drugą możliwością (moim zdaniem bardziej prawdopodobną) jest to, że ta animacja nawiązuje po prostu do klasycznego tańca Garena. Ale to już chyba zależy od odbiorcy.

Poniżej macie film z tańcem God-King Garena. Sami możecie zadecydować, co Wam przypomina.

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.