League Season 5 Counters – nowa aplikacja na Win10

Kolejni użytkownicy Reddita prezentują swoje dzieła programistyczne! Tym razem – na Windows 10. Zobacz, co może się przydać posiadaczom tego systemu!

Pierwotnie aplikacja została stworzona na Windows Phone 8.1 (również jest do pobrania), ale zmieniono ją od nowa dla lepszego interfejsu i doświadczenia użytkownika na wszystkich platformach.

 

feres

 

Program pozwala na zapisywanie i sprawdzanie już gotowych counterpicków, łatwych match-upów, synergii, a także komentarzy dotyczących gry danym bohaterem lub przeciwko jakiejś postaci. W najbliższej aktualizacji mają pojawić się również statystyki win ratio.

 

1

 

Twórcy stale sprawdzają dane zamieszczone w aplikacji i usuwają te, które są już nieważne, a także dodają własne wskazówki. Ponadto – chętnie przyjmują osoby, które chciałyby pomóc w tych czynnościach, jeśli więc jesteście zainteresowani zdobyciem takiego doświadczenia – piszcie do autora wpisu na Reddicie (link w źródle).

 

2

 

Oto link do aplikacji:  klik!

Warto dodać, że jej autorzy są Masterami w LoL-u, więc przekazywana przez nich wiedza jest naprawdę warta uwagi.

 

3

 

Źródło: Reddit

 

O autorze: Nalthe

NaltheAlicja błądząca po Krainie Czarów. Perfekcjonistka, idealistka i marzycielka kryjąca się w mrocznych, gotyckich uniwersach gier, filmów i książek. Poza H2P zajmuje się tłumaczeniami, jest też redaktorką i korektorką - głównie literatury sci-fi.
A. No i wilk. Taki z krwi, z kości niestety natura nie pozwoliła.