League of Legends r.

Sandbox – jak się bawić, to się bawić!

O, H2P znowu wrzuca filmiki Vandirila, kto by mógł się domyślić? Tym razem mamy dla Was kilka filmików dotyczących nowo wprowadzonego na PBE trybu Sandbox!

Sandbox – jak się bawić, to się bawić!

Niedawno na PBE weszło narzędzie treningowe/sandbox (więcej informacji tutaj >>CLICK!<<). Od początku było wiadomo, że większość graczy będzie go używać nie do treningu, a do zabawy i próbowania różnych rzeczy. Poniżej przedstawiam ciekawe przykłady.

1. Veigar + Sandbox = Hiroshima

Tak, Veigar to jeden z bohaterów, który może farmić się w nieskończoność, dlatego też nie mogło go zabraknąć w tym artykule. Jeżeli oddamy mu całą moc narzędzia treningowego to

“Stanie się potężniejszy, niż możemy to sobie wyobrazić”

~Obi-Wan Kenobi

Ale do rzeczy, sami zobaczcie, jaką mocą dysponuje Veigar mający 50000+ AP!

Skomentuję to tak:

sandbox

2. Dziesięć tysięcy? Taka armia nie istnieje!

Tak właśnie powiedział Grima Wężowy Język, gdy Saruman wyjawił mu plan podbicia Helmowego Jaru. Był jednakże w błędzie, co dość szybko udowodnił mu jego pan. Mając dostępne możliwości trybu Sandbox i Wy możecie pobawić się w Sarumana i wysłać ogromną armię przeciw wrogiemu Nexusowi!

Co prawda nie jest to 10 000, ale od czegoś trzeba zacząć!

3. Przyciąganie na nieskończone dystanse!

Czy to chcecie zabawić się Spider-Mana będąc Nautilusem i przyciągać się z połowy mapy do ścian, czy przyciągać przeciwników do siebie będąc Skarnerem, narzędzie treningowe daje Wam te możliwości, a zresztą to trzeba zobaczyć!

Podobały Wam się te filmiki? A może macie ciekawsze propozycje na zabawę w Sandboxie? Zapraszam do dyskusji w komentarzach!