League of Legends r.

Samira i Seraphine nowymi bohaterami? Kolejny przeciek od brazylijskiej streamerki, która ujawniła Lillię i Yone

Streamerka, która podzieliła się przeciekami związanymi z Lillią i Yone, powraca z kolejnym leakiem. Tym razem ma on dotyczyć nowej bohaterki o imieniu Samira.

Zobacz też:

Imię Samira poznaliśmy dzięki tajemniczym plikom dodanym na PBE 27 lipca.

Nowa emotka

Style: Rank S

Tajemnicze pliki
z nazwą “Samira”

Samira – przeciek od streamie

Kim jest streamie?

Streamie to brazylijska twórczyni treści, która ujawniła przecieki związane z Yone i Lillią. Powróciła, by wyjawić szczegóły na temat kolejnej postaci – nowego strzelca o imieniu Samira.

Nowy cinematic
związany z Targonem

Na początku pojawić się ma cinematic Legends of Runeterra związany z Targonem (region ma rzeczywiście zostać dodany do LoR-a). Zobaczymy w nim Dianę i Leonę, a także męską postać z Solari i żeńską postać z Lunari (być może zostaną oni kartami w LoR-ze) – będących w zakazanej relacji romantycznej. Dziewczyna ma mieć białe włosy, chłopak – przypominać Phoenixa z VALORANT.

Nowe skórki

Według streamerki wydana zostanie także linia skórek, która “sprawi, że będziecie bardzo szczęśliwi”.

Będzie ona powiązana z ujawnionymi na PBE ikonami:

Seria ta to “Psy Ops”, a jej główną bohaterką ma być Sona (dostanie skórkę legendarną). Seria ta jest kolejną linią typu mecha, wzorowaną na androidach, z motywami związanymi z obcymi.

Lore Sony w alternatywnym uniwersum ma mieć związek z porwaniem jej w dzieciństwie ze względu na jej zdolności. Bohaterka ma wtedy dostać aktualizację głosu – zniknąć mają wszystkie zwroty do przywoływaczów, jako że ci nie istnieją już w lore.

Nie wiadomo, czy Samira będzie posiadać skórkę z tej linii.

Samira

Kiedy się pojawi?

Samira ma się pojawić prawdopodobnie w patchu 10.18 (czyli nie poznamy jej w tym tygodniu). Bohaterka – zdaniem streamerki – posiada coś, co sprawia, że wszyscy uważają, że jest to kompletnie nieodpowiednie.

Samira – wygląd

Postać wizualnie stanowić ma mieszkankę Cowgirl Miss Fortune i postaci z grafiki poniżej – ale w wersji z mniejszą ilością ubrań.

Lore

Większość osób, które miały okazję widzieć Samirę, jest niezadowolona, że bohaterka pochodzi z Shurimy, a nie z Noxusu.

Mechanika

Na nogach ma trzymać bronie. Streamie określiła ją jako “żeńską wersję Rambo” z partyzanckimi akcentami.

Bohaterka posługuje się dwoma broniami: pistoletem i sztyletem (podobnym do tego Katariny, ale dłuższym), które zmienia pomiędzy atakami. Posiada także karabin maszynowy, którego używa podczas ulta.

Jej zestaw umiejętności ma być prosty, ale efektowny.

Umiejętności

Postać ma posiadać umiejętność, która w jakiś sposób odbija obrażenia lub chroni ją przed nimi – podobnie jak W Irelii.

Jej ult to połączenie R Katariny, Urgota i Nunu. Zaczyna się kręcić i strzelać broniami z karabinu maszynowego, a także wyrzucać falę sztyletów. Ultimate posiada “miernik stylu”, który śledzi, jak wielu wrogów trafiła Samira i jak wielu bohaterów zabiła za jego pomocą. Ma też on mieć różany motyw: róża posiada 5 płatków i rozkwita, kiedy bohatera uderzy wszystkich pięciu wrogich  bohaterów.

Seraphine

Kolejną postacią ma być Seraphine.

Zobacz: Kolejne nowe postacie: mag oraz obrońca