League of Legends r.

Rotacyjna kolejka wchodzi na serwery live!

Szeroko reklamowana przez Riot Games rotacyjna kolejka zagości już w najbliższym patchu! Co ciekawe będzie ona dotyczyć nie tylko losowych trybów gry, ale również mapy Twisted Treeline!

Na czym będzie ona polegać? Kiedy będziemy mogli korzystać z danych trybów gry? Czy czekają nas jakieś zmiany w dotychczasowych mapach?

Co rotacyjna kolejka oznacza dla graczy?

Będzie to tryb gry, w którym co tydzień rozgrywka będzie przebiegała na innych zasadach. Będziemy mogli tam mogli spotkać dobrze znane nam tryby takie jak chociażby U.R.F. Niestety, w następnym patchu zmiana ta zagości jedynie na serwerze Oceania. Oznacza to, że w najbliższej przyszłości powinniśmy również się jej doczekać na serwerach europejskich!

Interesującym faktem jest, rotacyjna kolejka obejmie również Twisted Treeline! Riot wspominał coś o zmianach w tym trybie, ciekawe jak to będzie wyglądało, szczególnie, że mapa ta będzie dostępna w oddzielne dni. Zapowiadane aktualizację Twisted Treeline mają się pojawić już w ten weekend.

Zobaczcie dokładną rozpiskę rotacyjnej kolejki :

Rotacyjna kolejka

  • Piątek: 11:00 – 03:00
  • Sobota: 11:00 – 03:00
  • Niedziela: 11:00 – 03:00

Twisted Treeline

  • Wtorek: 15:00 – 01:00
  • Środa: 15:00 – 01:00
  • Czwartek: 15:00 – 01:00

Rozpiska ta dotyczy oczywiście czasu australijskiego, który jest 8 godzin do przodu względem naszej strefy czasowej.

long_live_urf_by_shiwizilla-d54j26r

Jak sądzicie jakie tryby będą w rotacyjnej kolejce? Spodziewacie się raczej powrotu starych rozwiązań czy oczekujecie na nowe pomysły od Riot Games? Jak Waszym zdaniem będzie wyglądał Twisted Treeline? Dajcie znać w komentarzach!

 

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]