League of Legends r.

Riven zbugowana? Czy można nią anulować wrogą kontrolę tłumu!?

Dzisiejszy artykuł, przedstawi bardzo ciekawą mechanikę Riven, dzięki której można... anulować CC! Zapraszam do czytania!

Kolejny raz, los chciał, aby w kodzie spaghetti pojawiło się drobne PIERDOLNIĘCIE,  drobna nieprawidłowość, którą (jak pewnie wywnioskowaliście z wstępu) dosłownie można uwolnić się z wrogiej kontroli tłumu. Nie mamy pewności, czy to aby na pewno bug, może to tylko podobna sytuacja do tej z E Ezreala.

Bez zbędnego przeciągania, wstawiam poniżej filmik, będący źródłem całego shietstormu! Riven dzięki tym sztuczkom może anulować podrzuty i przemieszczenia.

Widać na nim, że nie działa to na równi z tarczą Morgany. Na początku Białowłosy obiekt hejtu jest łapany w unieruchomienia, ale później, otrzymuje możliwość “wyrwania” się z nich poprzez użycie E.

Co wyjątkowo ciekawe, można przerwać nawet podrzucenie! Nie jest ono możliwe do usunięcia nawet przez użycie summoner speela “Cleanse’ a”, dlatego obawiam się, że niedługo zostanie zablokowana na jakiś czas…

Jak oceniacie całą sytuację?  Czy będziecie (tak jak ja) wykorzystywali ten prawdopodobny uszczerbek w kodzie? A może uważacie, że to nie fair i nie powinno się teraz używać Riven? Zapraszam do dyskusji w komentarzach!