League of Legends r.

RISE: animacja vs gra

RISE wyszło już jakiś czas temu, ale społeczność wciąż ma nowe pomysły na treści z nim związane. Zobaczcie sami.

Pomijając już wszystkie memy o tym, że Ryze powinien dostać teraz skórkę “Faker” oraz długie analizy wideo, z próbą wyłapania całej fabuły i easter eggów, powstało również sporo fanowskich filmików odnośnie utworu.

Niedawno pojawiło się chociażby porównanie scen walk z animacji do tych, które mają miejsce w grze. Może to moje słabe poczucie humoru, ale osobiście uważam to za komiczne:

Oprócz tego, możecie też bez problemu znaleźć nagrania z chwytami na różne instrumenty oraz remiksy (w tym nawet nightcore).

Jeśli ktoś z Was przegapił tę animację, to warto ją zobaczyć, bo nie tylko jest dobrze wykonana, ale ma też dużo nawiązań do profesjonalnych graczy i streamerów:

Oprócz tego, dla wszystkich fanów twierdzenia, że tytuł tak naprawdę to “RYZE” i zapowiada kolejny rework, powstała ta parodia:

Co sądzicie o tegorocznym utworze na Mistrzostwa? Podobają Wam się jego parodie? A, właśnie, jeśli chodzi o parodie ulubionego music video społeczności – zobaczcie jeszcze “niskobudżetowe Warriors”!

No więc, jak podobają Wam się te filmiki?

 

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.