League of Legends r.

Riot Points przechodzi zmianę nazwy. Od teraz płatna waluta to RP. Po prostu RP

Riot Points będą się teraz nazywać RP. Co się kryje za skrótem RP? Nic.

Ostatnio mieliśmy dla was kilka ważnych ogłoszeń, dotyczących między innymi nowych gier Riot. W związku z tym chcemy poinformować, że nie będziemy już używać Riot Points w aktualnych i przyszłych grach. Nasze nowe gry mobilne, czyli Legends of Runeterra, PT i League of Legends: Wild Rift, pojawią się w sklepach Google Play i Apple App Store, które nie pozwalają na korzystanie z tej samej waluty przez kilka tytułów. To ograniczenie oraz inne komplikacje logistyczne wynikające z posiadania międzyplatformowej waluty spowodowały, że w każdej wprowadzimy osobne środki płatnicze.

Jeśli chodzi o mobilną wersję PT, to chociaż będziecie używać innej waluty gry na urządzeniach mobilnych, możecie liczyć na połączenie ekwipunku pomiędzy obiema platformami.

Zgodnie z powyższymi wyjaśnieniami waluta gry w League of Legends i Potyczkach Taktycznych na komputery PC i Mac będzie się nazywała po prostu „RP”. Wszystkie wcześniej zakupione lub posiadane przez was karty z RP wciąż będą działać, a struktura cen na razie pozostanie bez zmian.