r.

Riot planuje zmiany działania Emporium Esencji

Wiele osób narzeka na sposób funkcjonowania Emporium Esencji - wydaje się on szczególnie niewygodny. Riot ma jednak plany w tym zakresie.

Zobacz też:

Obecnie, żeby skorzystać z oferty Emporium Esencji, musimy szukać dostępnej w nim zawartości w sklepie: na stronie głównej oraz w poszczególnych zakładkach. Niestety Riot już nie przygotowuje artykułów z zawartością na swojej stronie, więc musimy polegać wyłącznie na własnej spostrzegawczości – tym bardziej, że w przypadku chrom nie istnieje możliwość sortowania skórek po cenie w NE.

Nie wszyscy też wiedzą, że do Emporium Esencji należy również inna zawartość – m.in. zestawy, ikony czy skórka do Warwicka (Urwick). W kliencie nie pojawia się też żadna ikona, która sugerowałaby powiązanie z Emporium Esencji (jedynie ikona informująca o ograniczonej czasowo zniżce – która zresztą nie jest widoczna przy zwykłych chromach, jedynie przy Emerald).

Sposób oznaczenia chrom Emerald.

Zwykłe chromy w Emporium nie posiadają takiego oznaczenia – musimy ich szukać pośród nieprzecenionych chrom.

KenAdamsNSA, menedżer produktu w Riot Games, poinformował, że problem ten jest znany firmie.

Tak, wiemy o tym. Jest to coś, nad czym chcemy popracować w przyszłości. 🙂

Choć na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów, wiemy przynajmniej, że twórcy zamierzają zająć się tą kwestią. Może zostanie dodana osobna zakładka w sklepie dla Emporium Esencji? A może nawet w kliencie – podobnie jak w przypadku Twojego Sklepu?