League of Legends r.

Portret za 1,29 miliona dolarów?!

Znana gwiazda pop, rozpoznawalna m.in. w Chinach oraz Tajwanie sprzedała ostatnio prawa do swojego wizerunku na portrecie związanym z League of Legends! Sami sprawdźcie na co wyda pieniądze!

Prawa zostały kupione przez  China Digital Culture(Group) Limited. Czemu zdecydowała się na taki krok?

Kim jest Jay Chou?

Jay Chou, bo tak nazywa się sam zainteresowany, napisał piosenkę, która jest motywem przewodnim chińskiego lola. Posłuchajcie jej sami :

Z kolei tutaj jest portret,  o który się rozchodzi :

jay chou

O co tak naprawdę się rozchodzi? Jest to naprawdę popularna postać w Chinach i Tajwanie, szczególnie że sam gra w LoLa, dlatego też postanowiono, że jego wizerunek może jeszcze bardziej rozreklamować naszą ulubioną grę w Państwie Środka. Jednak aż 1,29mln dolarów?! Jak na Chińskie standardy jest to niemała fortuna!

Jay Chou nie zamierza próżnować z zarobioną kwotą. Chce założyć własną organizację e-sportową, o nazwie J-Team. Ponoć sam wokalista również ma tworzyć zespół. Ciekawe gdzie będzie grał? Może będzie trenerem?

Jak sami widzicie gwiazdy związane z grami video są coraz więcej warte w oczach dużych przedsiębiorstw. Czy za kilka lat prześcigną swoją sławą współczesne gwiazdy? Jednak 1,29 miliona dolarów za prawa do jednego portretu? Czy to nie przesada?

 

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]