League of Legends r.

Riot Games i Marvel łączą siły. Powstanie komiks o Ashe!

Jeśli lubicie komiksy Marvela, lore League of Legends lub obie te rzeczy, to może Was to zainteresować.

Ashe jest jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci z LoL-a, a mimo to jej historia nie jest obecnie tak rozwinięta jak niektórych bohaterów. Do tego interakcje Swaina, wskazujące, że kobieta może coś ukrywać, wciąż nie zostały wyjaśnione.

Teraz Riot Games i Marvel zapowiedzieli, że powstanie komiks przedstawiający historię Ashe. Nie zdradzono, co dokładnie będzie się w nim działo, ale potwierdzono, że historia będzie o początkach Ashe, zaczynając od bardzo młodego wieku.

Komiks będzie nosił tytuł League of Legends: Ashe: Warmother i trafi do sprzedaży w maju 2019 roku.

Nad fabułą pracować będzie Odin Austin Shafer, pracownik Riot Games, grafiki zaś zawierać będą prace Niny Vakuevy, która poprzednio tworzyła dla serii komiksów „Heavy Vinyl”.

Zobaczcie jedną z grafik z komiksu!

 

Czy jesteście podekscytowani tak jak ja? W końcu będziemy mieli cały komiks, który można kupić, a do tego będzie wypełniony lore!

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.