Zapowiedź reworka Warwicka!

Czy to właśnie się dzieje? Riot opublikował nową historię z uniwersum Ligi. Tak, jest to swoista zapowiedź reworka Warwicka! 

Tak – ta historia z Universum Leauge of Legends idealnie opisuje Warwicka którego zobaczymy w reworku. Nic tylko czytać, bo to interesująca historia!

TWORZENIE KOSZMARU

OBIEKT #1088

Schwytałem mordercę, który ukrywał się pośród mieszkańców, udając zwykłego człowieka. Tylko wprawne oko mogło wychwycić kryjącą się we wnętrzu bestię, pragnącą wydostać się na zewnątrz. Jak mogłem odmówić? Czymże jest moja praca, jeżeli nie próbą ujawnienia ukrytych prawd o życiu dzięki nauce? Potrzebowałem dwóch dawek, żeby go obezwładnić. Niezwykle odporny. To niezbędna cecha do przetrwania olbrzymiego bólu towarzyszącego transformacji. Metamorfoza zmieni człowieka w drapieżną chimerę, a całe Zaun będzie jego terenem łowieckim.

Wzmocnienie badge

WZMOCNIENIE

Obiekt przygotowany do implantacji. Przetestowałem technikę chirurgiczną, którą widziałem podczas kampanii ioniańskiej, aby przebić się przez łopatki. Wymagało to kilku minut wiercenia przez kości, abym mógł podłączyć zbiorniki i pompy, które dostarczą związek transformujący. Obiekt wył i błagał. Twierdził, że nie jest już potworem, a porządnym człowiekiem. Zignorowałem te zakłócenia i dalej przeprowadzałem delikatne przewody przez jego wnętrzności, podłączając je do jego żył i aort. Obiekt był przytomny i krzyczał przez sześć godzin. Wróży to dobrze, ponieważ wytrzymał znacznie więcej niż wcześniejsze obiekty. Zakończyłem pracę, wszczepiając mechaniczne wzmocnienia do jego kręgosłupa. Wymagane były minimalne szwy. Obiekt jest w stanie stabilnym i dochodzi do siebie. Muszę odpocząć przed jutrzejszą procedurą.

Wielki Katalizator badge

WIELKI KATALIZATOR

Obiekt wzdryga się przed najmniejszym gestem w jego stronę. Próbował wyrwać się z więzów, gdy zbiorniki wypełniły się substancją transformującą i rozpoczęły działanie. Mechanizm aktywował chemikalia i rozpoczął następny etap. Efekty były natychmiastowe. Obiekt dostał drgawek, gdy pierwsze krople substancji próbowały dostać się do naczyń krwionośnych. Tłok przepchnął miksturę przez blokadę i obiekt zaczął rzucać się na wszystkie strony, prawie wywracając stół chirurgiczny.

Jak podejrzewałem, ból był katalizatorem zmiany. Doprowadził on do uwolnienia chemikaliów, które były niezbędne do transformacji anatomii obiektu. Kości i ścięgna zaczęły pękać podczas zmiany struktury szkieletu. Następnie ostry odłamek rozdarł jego nadgarstek. Siłował się z więzami, szarpiąc agresywnie, dopóki jeden ze stawów nie pękł, a jego oderwana dłoń upadła na podłogę. Wydał z siebie przerażające wycie i jego ciało znieruchomiało na stole. Transmutacja się nie udała. Zatamowałem krwotok i ustabilizowałem funkcje witalne ciała. Być może przeceniłem tolerancję obiektu na ból. Dokonam kalibracji od nowa i spróbuję ponownie jutro.

ODERWANA KOŃCZYNA

Wróciłem do laboratorium i zobaczyłem oderwaną dłoń na podłodze. Co ciekawe, nie wykazywała żadnych śladów gnicia lub zesztywnienia. Zbadałem poszarpany kikut obiektu, a on wypluł z siebie wiązankę przekleństw i gróźb. Wzrost agresji jest obiecującym następstwem działania chemikaliów. Jednakże najbardziej wyjątkowa zmiana kryła się pod zakrwawionymi bandażami. Protokończyna. Embrionalna i zniekształcona, ale piękna w swojej drapieżnej funkcji. Nawet teraz, godziny po przerwanej procedurze, ciało dalej rośnie i wyprzedza tworzenie zniekształconych kości. Być może pozwolenie serum na działanie dłużej okaże się korzystne.

Nowy Projekt badge

NOWY PROJEKT

Wizje protokończyny nawiedzały mnie we śnie. Jej piękno i cel były uwięzione w koszmarnej porażce. A co jeśli mogłaby być czymś więcej? Obudziłem się z natchnieniem. Metalurgia. Może brakować jej elegancji prawdziwej chemii, ale zeszłej nocy przysłużyła mi się. Pracowałem aż do świtu, kując stal, ostrząc krawędzie i wyrównując powierzchnię. Powinna wystarczyć jako swego rodzaju rusztowanie dla nowej kończyny. Ulepszanie natury jest niezwykle proste, gdy sama oferuje projekty.

Usprawnienia badge

USPRAWNIENIA

Ograniczenia procedury zmusiły mnie do znieczulenia obiektu i szybkiej pracy. Odkryłem nowe ślady rośnięcia protokończyny. Zmiany zwolniły, ale się nie zakończyły. Przeszczepiłem tkankę mięśniową, naczynia krwionośne i zakończenia nerwowe zniekształconej kończyny do metalowego szkieletu. Zakończyłem pracę, łącząc wzmocnienie ze zbiornikiem chemicznym. Zauważyłem drobne drgnięcie w małym palcu. Przeniosłem obiekt i wzmocniłem więzy. Jakie inne usprawnienia mogę wprowadzić? Być może pójdę na spacer powdychać Szarości. Mam wiele rzeczy do rozważenia.

Transmutacja badge

TRANSMUTACJA

Wróciłem z Rynku Granicznego i powitał mnie znajomy zapach. Szeregi napuchniętych żył wiły się na plecach obiektu. Infekcja zaczęła się rozprzestrzeniać od miejsca, w którym kość łączyła się z metalem. Wprowadziłem poprawki do formuły i wprowadziłem kolejną porcję. Odurzenie obiektu przerwał przeszywający wrzask, gdy struktura jego szkieletu zaczęła się łamać i zmieniać kształt. Zaczęła wyłaniać się potworna postać, chimeryczne cechy wreszcie się pojawiły, ale wtedy transmutacja zwolniła i w końcu zatrzymała się zupełnie.

Zwiększyłem przepływ ze zbiornika. Zatrząsł się gwałtownie, dostarczając dwukrotnie większą dawkę na każde uderzenie serca. Ciało wykręcało się w odpowiedzi, gdy skóra zaczęła rozdzierać się niczym kiepska tkanina, nie mogąc utrzymać zmian zachodzących pod spodem. Komnata zadrżała, gdy mikstura zawirowała w zamkniętym pojemniku. Ciśnienie rosło, dopóki nie uwolniło się, zrywając przewody, pieczęcie i naczynia krwionośne. Następnie usłyszałem serię pęknięć i więzy obiektu zostały zerwane.

W następnej chwili atakował moją twarz, otwierając stare rany i karmiąc swój stary szał. Przez chwilę się szamotaliśmy aż w końcu zesztywniał i padł. Pojedyncze słowo wydobyło się z jego ust. Następnie zniknęły wszystkie oznaki życia i ciało wreszcie się uspokoiło. Nie wykryłem bicia serca. Nałożyłem kilka kropel żrącej substancji na jego lewe ramię i nie zaobserwowałem żadnej reakcji. Obiekt zmarł. Wyciągnąłem ciało na zewnątrz i pozbyłem się go na śmietnisku. Po raz kolejny postęp nauki zostaje wstrzymany przez podrzędne kreatury. Jedynym pocieszeniem jest to, że każda porażka powiększa pokłady wiedzy.

 badge

INTRUZ

Zeszłej nocy coś się wydarzyło. Przybyłem do laboratorium i zobaczyłem, że tylne drzwi wyrwano z zawiasów. Grube drewniane deski były rozszarpane i nadawały się na rozpałkę. Moje wyposażenie i zapasy w środku spotkał podobny los. Nic nie przetrwało. Wszystko miało na sobie ślady głębokiego cięcia ostrym metalem. Godziny badań i porównywania śladów potwierdziły moje przypuszczenia — obiekt powrócił! Nie wiem jak, ale w moim umyśle już narodziły się tysiące pytań. Ale najpierw muszę założyć nowe laboratorium, zanim odnajdę bestię i przejdę do kolejnej fazy. Jakie słowo wypowiedział obiekt, zanim padł? Być może imię? Zacznę tam i zobaczę, dokąd doprowadzą mnie poszukiwania.

O autorze: Spliter

SpliterWszechstronny indywidualista, który podąża swoimi ścieżkami. Czasem pozytywny, czasem negatywny. Nie ma tematu na który nie mogę nie pogadać - czy chodzi o technologie, poprzez gry, po nawet najdziwniejsze tematy.
Jeżeli chcecie się ze mną skontaktować, to możecie:
-zaglądnąć na mój kanał Youtube i zostawić suba: youtube.com/user/spliter131
-napisać maila: SpliterH2P@wp.pl (także zapytania o współpracy ze mną)
- wbić na Twittera - @SpliterH2P
- zagadać na hałtuplejowym ts'ie, nie gryzę, więc jeżeli o coś chcecie zapytać, to zapraszam!
-----------------------------------------------------------------------------------
A, wspominałem że byłoby mi miło, jakbyście zostawili suba na moim kanale? <3 Klik tutaj aby zasubować!

 • n4zarh

  A mi brakuje klasycznego lore LoLa, czyli “Warwick był złym naukowcem, socjopatą i mordercą (pośrednio), więc Soraka postanowiła go ukarać zmieniając go w wilkołaka tracąc swoją boską moc. TO ODPOWIEDNIA KARA”

 • Barszcz z Uszkami

  Boli mnie bo zawsze podobała mi się ta nić nienawiści pomiędzy Soraką w naszym kochanym Wilczkiem.

 • Sona

  ♪♪♪ 🙂

 • WolfPlayingGames

  Przeciez ww to wilkolak a nie jakas mechaniczna kreatura ;/

 • Kalista Main

  WW nie bój się włócznia zemsty może przyjść i pomóc ci się zemści na Singed

 • Kalista Main

  WW nie bój się włócznia zemsty może i przyjść do ciebie i pomóc się zemścić

 • Adios

  Eksperymenty jak na Deadpoolu xD

 • Alexander Lean

  No niby zamysł ok, ale beznadziejnie napisane.

 • Kha’Zix

  ” Zmiany są dobre”

 • DontChaseSinged

  Hmm, zadziwia mnie jak Riot ciągle zmienia moje relacje z Warwickiem.
  Najpierw nauczyciel i mentor, potem przyjaciel, a teraz ?
  Jakiś losowy morderca na którym przeprowadzam eksperymenty.
  Ugh, trochę mnie boli, że WW będzie teraz moim wrogiem, no ale cóż…
  W końcu ukazali Singeda jako psychopatycznego sadystę.
  I ja to kocham ! <3 https://uploads.disquscdn.com/images/87eb110b7a5104006d5ffb66896688735e86830f1422275c5dd7d7a1a03cbc21.jpg

  • Kalista Main

   ty się możesz bać , włócznia zemsty może i przyjść po ciebie

   • DontChaseSinged

    Ile razy mam powtarzać, że żadna Kalista nigdy mnie nie złapie.
    Jestem najszybszy
    Nyahahaha

   • Kalista Main

    Wielu tak mówiło ,wielu w nas rzucali pieniądze na odpuszczenie, ale i tak my dopinaliśmy swego
    Taka jest cena ….. zdrady

   • DontChaseSinged

    Ale ja nikogo nie zdradziłem..
    Nie znałem obiektu #1088 więc nie ma mowy o zdradzie

   • Kalista Main

    Do puki nie poznamy woli ‘obiektu #1088″ to się nie dowiemy

 • The Spear of Underpower

  Może ktoś w końcu mnie wynajmie do zemsty na Singedzie ^^ Warwick pamiętaj, jedno słowo…

  • DontChaseSinged

   Plz, jestem Singed…
   Nigdy mnie nie złapiesz !

   • MoreCriTrynda

    wystarczy ulti ;3

   • DontChaseSinged

    Nie zapominaj o moim ulti

   • Kennen

    Ja nie złapie kolego?

   • DontChaseSinged

    Tak to: ult + ghost + RG

  • Kalista Main

   my , ja muszę pamiętać

 • The underworld creature

  Może zrobią coś przydatnego i ciekawego z niego.

 • Buff Azir Pls

  Czytalem to juz wczoraj, no i powiem, ze taki tralalala.

 • Talon

  Na ostrzu noża.

 • Taliyah Main <3

  Ciekawie się zapowiada 🙂

  • No ale Riven to ty szanuj!

   Ale selfie odjebałaś! 😀

   • Catch My Boomerang !

    Ja żyć w prehistoria i nie mieć aparat do selfje :C

   • No ale Riven to ty szanuj!

    Już ty nie żyć w prehistoria…. xD

  • DontChaseSinged

   No no no…
   Profilóweczka pierwsza klasa.
   Zastanawiam się jak ta piękna buźka wyglądała by po spotkaniu z chemikaliami…
   Khehehehehe
   Nie mo, żartuję sobie :3
   Jakieś wieści z gór ?

   • Taliyah Main <3

    Ostatnio była burza piaskowa, wczoraj też była burza pisakowa, rano była burza piaskowa i podobno jutro też burza piaskowa

 • MakeThemBeautiful

  Może WW znowu będzie coś wart… Warto liczyć.

 • 50 Shadows Of ZeD

  No to mój wujaszek i zarazem przyjaciel będzie zadowolony.

  • DontChaseSinged

   Jestem.
   Przecież już wczoraj to wysyłałem XD
   Tak czy inaczej, rework Warwola zapowiada się wspaniale.

   • 50 Shadows Of ZeD

    Wiem, ale tak tylko napisałem o tobie. Masz własny artykuł gratuluję 🙂

   • DontChaseSinged

    Chyba po raz pierwszy w historii H2P XDDD

   • 50 Shadows Of ZeD

    No cóż 😛 Zawsze mogłeś nigdy go nie dostać 😀 Ja tam jestem z Ciebie dumny przyjacielu.

   • DontChaseSinged

    Hihi ^^
    Władca Cieni jest ze mnie dumny <3

   • 50 Shadows Of ZeD

    Jestem, jestem chociaż z jednego mogę być dumny.

   • DontChaseSinged

    A z Syndry ? :c
    Z niej nie jesteś dumny ?

   • 50 Shadows Of ZeD

    Nie, bo coś ostatnio jej nie ma, chyba mnie zdradza.

   • DontChaseSinged

    Ugh, dramatyzujesz..
    Pewnie focha ma na Ciebie i tyle :v

   • 50 Shadows Of ZeD

    Pewnie tak, ale ja mam też inne dziewczynki.

   • DontChaseSinged

    Cienie się nie liczą xD

   • 50 Shadows Of ZeD

    No nie :3

   • Let’s Burn Them :3

    W ogóle to siemanko 😀 Gratuluję artykułu o tobie 😀

   • 50 Shadows Of ZeD

    Którego?Wszystkie artykuły są o mnie.

   • Let’s Burn Them :3

    Miałem na myśli Singeda 😀

   • 50 Shadows Of ZeD

    Nie oznaczaj mnie grrr :p

 • Kacper Orzeszko Orzechowski

  jakbym czytał książkę horror – Science/fiction 😀

 • Buff Kata Szmato

  Może biedak wejdzie do mety

 • Garen

  Zajebiste

  • EasyPentaDarius

   Wypierdalaj stąd ta strona należy do NOXUSU !

   • 50 Shadows Of ZeD

    Khek khem.

   • Anita Błędowska

    Greeergflaarg!

   • Magma Lux

    W Imię Demacii spotka was kara

   • Let’s Burn Them :3

    Aha?

   • Let’s Burn Them :3

    No to jest nas dwoje xD

   • Godlike Nidalee

    Dwie Lux? Dwa ulty do snajpowania ;-;

   • 50 Shadows Of ZeD

    @kuba_przydatek:disqus ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dwie Lux to i cycków 4.

   • Magma Lux

    Dwie lux to 40 cycków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   • 50 Shadows Of ZeD

    Ale to tak nie działa 🙁 Bo Lux tylko SAMA zmienia formy, mnożyć się nie może.

   • Magma Lux

    Pff materialista:D

   • 50 Shadows Of ZeD

    Dlaczego? :DD

   • Magma Lux

    Traktujesz nas jako jednośc …jesteśmy poprostu w innych wymiarach

   • 50 Shadows Of ZeD

    Bo jesteście jednością… moją ale jednością.

   • Magma Lux

    -.- …. I tak cie kocham <333333. tylko cii bo Syndra się dowie

   • 50 Shadows Of ZeD

    Dooobrze.

   • Magma Lux

    Witaj Luxanno <3

   • Let’s Burn Them :3

    Hej Luxanno <3

   • Magma Lux

    Kocham cie <3

   • 50 Shadows Of ZeD

    Hukulugugu?

   • Shyvana the Half-Dragon

    brudna jaszczuro gdzie twój pan ???

   • Duh…

   • Mike Sionson

    Za NOOOXUUSSS!!!

   • 50 Shadows Of ZeD

    Noxus to ja Ci mogę zrobić w ciele jak będziesz pyskować.

   • Shyvana the Half-Dragon

    brudna jaszczurko gdzie twój pan ?

   • Taliyah Main <3

    MAKE SHURIMA GREAT AGAIN

   • Buff Azir Pls

    OK

   • the Eternal Nightmare

    Dołącz do mrocznej strony mocy!

  • Akali

   Zgodzę się z tobą.

  • Camille

   Masz racje Garenie