League of Legends r.

Rework Volibeara: umiejętności

Wreszcie nadszedł czas na rework Volibeara! Możemy się spodziewać go w patchu 10.11.

Zobacz też:

Rework Volibeara – umiejętności

 

Opis umiejętności

Pasyw: The Relentless Storm

Ataki i umiejętności Volibeara zapwniają mu prędkość ataku i szansę na to, że podstawowy atak zada bonusowe obrażenia magiczne pobliskim wrogom.

Q: Thundering Smash

Volibear otrzymuje prędkość ruchu, kiedy biegnie w kierunku wrogów, i zadaje obrażenia pierwszemu, którego zaatakuje.

W: Frenzied Maul

Volibear zadaje obrażenia wrogowi, nakładając efekty przy trafieniu i oznaczając go. Ponowne użycie umiejętności na tym samym celu zadaje dodatkowe obrażenia i uzdrawia Volibeara.

E: Sky Splitter

Volibear przywołuje błyskawicę do wybranej lokacji, zadającą obrażenia i spowalniającą wrogów. Jeśli Volibear znajduje się w strefie porażenia, otrzymuje tarczę.

R: Stormbringer

Volibear transformuje się i doskakuje do lokalizacji celu, spowalniając wrogów przed sobą i zadając im obrażenia, jednocześnie otrzymując bonusowe zdrowie. Wrogie wieże w pobliżu miejsca, w którym ląduje Volibeara, chwilowo zostają wyłączone.

Rework Volibeara – biografia

Streszczenie:

  • Volibear i jego bracia półbogowie stworzyli krainę zwaną przez nich Vorrijaardem jeszcze przed pojawieniem się ras śmiertelników.
  • Ornn, brat Volibeara, stworzył dla niego zbroję pokrytą runami.
  • Po pojawieniu się Trzech Sióstr, które chciały zaprowadzić porządek we Freljordzie, bogowie nie wiedzieli, jak postąpić: Anivia chciała z nimi współpracować, ale Volibear i Żelazny Dzik – zniszczyć. Pozostali woleli je zignorować. Volibear z Niedźwiedziami chciał pokonać Trzy Siostry i poprosił Ornna o uzbrojenie go – ten jednak odmówił. Wybuchła walka między braćmi, Volibear przeklął brata i zrzucił wykonaną przez niego zbroję: postanowił walczyć tylko kłami, szponami, siłą i gromem.
  • Volibear wyzwał na pojedynek jedną z sióstr, która chciała wykraść moc półbogów dla siebie. Pokonał ją, jednak i tak plemiona Freljordu zaczęły czcić Trzy Siostry, a Volibear nie potrafił zaakceptować zmian: przysiągł zniszczenie wszelkich śladów cywilizacji i przywrócić Freljord do prastarego stanu dziczy, w którym ludzie byliby silni, a Volibear znów byłby obiektem czci i strachu.

Przeczytaj całość

Patch 10.11 – kiedy?

Patch 10.11 jest zaplanowany na czwartek, 28 maja 2020 r. (zobacz harmonogram patchów w 2020 roku).