League of Legends r.

Rework Kayle – umiejętności

Czas poznać umiejętności nowej Kayle!

Zobacz też:

Kayle

Pasyw: Boskie Wywyższenie

Kayle przybiera cztery postacie, zanim osiągnie boski stan.

Gorliwa (poziom 1.): Ataki Kayle dają jej kumulującą się prędkość ataku. Przy maksymalnej liczbie ładunków Kayle staje się Błogosławiona i zyskuje prędkość ruchu, gdy porusza się w kierunku wrogów.

Ognista (poziom 6.): Kiedy Kayle jest Błogosławiona, jej ataki wystrzeliwują fale ognia, które zadają dodatkowe obrażenia magiczne.

Uskrzydlona (poziom 11.): Kayle przemienia się w bohaterkę walczącą całkowicie z dystansu.

Transcendentna (poziom 16.): Kayle przybiera swoją ostateczną postać, stając się Błogosławioną na stałe. Jej fale ognia zadają obrażenia nieuchronne.

Q: Promienny Wybuch

Kayle tworzy portal, który wystrzeliwuje w kierunku wroga płonące ostrze, osłabiające pancerz i odporność na magię oraz spowalniające cel. Ten atak wybucha i zadaje obrażenia również wrogom obok celu.

W: Astralne Błogosławieństwo

Kayle leczy siebie i wybranego sojusznika, na chwilę znacznie zwiększając swoją i jego prędkość ruchu.

E: Gwieździste Czaroostrze

Biernie: Podstawowe ataki Kayle zadają dodatkowe obrażenia, które skalują się z jej mocą umiejętności oraz obrażeniami od ataku.

Użycie: Następny atak podstawowy Kayle jest atakiem dystansowym i zadaje dodatkowe obrażenia magiczne w wysokości części brakującego zdrowia celu. Po tym, jak Kayle osiągnie postać Ognistej, ten atak zada obrażenia również wrogom obok celu.

R: Boski Osąd

Kayle obdarowuje siebie lub wybranego sojusznika trwającą kilka sekund niewrażliwością. Kiedy jej cel jest niewrażliwy, wokół niego spadają oczyszczające miecze, które zadają obrażenia pobliskim wrogom.

Aktualizacja skórek