League of Legends r.

Rework Fiddlesticksa: wiemy, jak będzie wyglądał bohater w nowej wersji

Riot ujawnił kolejne szczegóły na temat rewoku Fiddlesticksa! Pamiętajmy, że Riot wciąż pracuje nad postacią i jej wygląd może zostać jeszcze ulepszony.

Zobacz też:

Kiedy rework Fiddlesticksa?

W “nieco późniejszym okresie tego roku”.

Starożytne zło przybiera postać

Przy aktualizacji Riot chce przekształcić Fiddlesticksa w najbardziej przerażającego bohatera League of Legends. Usłyszymy to też w jego głosie – ma on brzmieć jak głos widma.

Jako całkowicie nieludzki byt (niezależnie od tego, jakie jest jego prawdziwe pochodzenie), Fiddle nie posiada organów wewnętrznych, mózgu pozwalającego myśleć, ani strun głosowych, by formułować zdania. Jakiegokolwiek dźwięku by nie wydawał, nie brzmiałby jak osoba, a raczej jak jej widmo: tak jak strach na wróble jest prymitywnym wyobrażeniem ludzkiej istoty, tak jego głos może być prymitywnym naśladowaniem głosu ludzi, których spotkał i zabił.

Ostateczna grafika koncepcyjna Fiddlesticksa
Aktualna wersja modelu Fiddlesticksa (wciąż Riot nad nią pracuje)
Jak powstawał model Fiddlesticksa?

W trakcie ruchu Fiddlesticks będzie specyficznie poruszać głową.

Nowy Fiddle będzie też posiadał długą prawą rękę z dużymi, ostrymi pazurami.

Animacje ruchu

Ruch:

Bieg:

Bezczynność:

Umiejętności

Autoatak:

Chmara Kruków:

Rozgrywka

Rozgrywka Fiddlesticksa ma opierać się na zasadzkach i koncepcji strachu. W zestawie pozostanie efekt przestraszenia z Q, jednak motyw zostanie pociągnięty dalej.

Fiddlesticks otrzyma nową mechanikę, wykorzystującą Chmarę Kruków, dzięki której będzie miał więcej sposobów na ukrywanie się, zastawianie i kreowanie zasadzek. Jeśli gracz poprawnie wykona swój plan, ma mieć dużą szansę na wygranie walki.

Możemy spodziewać się też wielu złudzeń:

Gracz doświadczony w graniu Fiddlesticksem będzie siać mentalne zniszczenie wśród swoich ofiar, ponieważ nie będą pewne, co jest prawdziwe, a co jest jedynie przerażającym złudzeniem.

Zespół

  • Jason „00Y00” Namgung, grafik postaci
  • Dawon „Riot WONY” Lee, grafik techniczny
  • Luke „LukeHop” Hu, animator
  • Jason „Riot Lanky Tree” Chisolm, grafik efektów wizualnych

Przeczytaj szczegółowy opis
prac nad reworkiem