League of Legends r.

Rework Akali wyjdzie jeszcze w 8.14?

Czekacie na nadchodzący rework Akali? Możliwe że doczekacie się go już zaraz. Tak, mniej-więcej za 2 tygodnie już na PBE. Dlaczego miałoby się to wydarzyć? Jest kilka rzeczy które przemawiają za szybką premierą Akali.

Jeżeli nie widzieliście jakie rzeczy nam Rioterzy przekazali o reworkach, to najszybciej sprawdźcie je:


Dlaczego rework Akali miałby wyjść w 8.14?

Po pierwsze, pamiętacie stream na którym przypuszczalnie dowiedzieliśmy się że Ezreal miałby dostać minireworka (klik)?

Na nim także zostały przekazane informacje nt. Akali

Rework Akali ma wyjść na chińskim serwerze 22 lipca. W Chinach patche są odrobinę przesunięte, więc bardzo prawdopodobne że my otrzymamy Akali już 17/18 lipca (zależy od regionu).

Trzeba pamiętać o tym, że patch 8.13 będzie trwać jeszcze 2 tygodnie – więc jest duża szansa że Riot w tym momencie wykorzysta zwiększony czas i przeznaczy go na ostateczną finalizację reworka. Ale tutaj zaczynają się schody, ponieważ rework miał by być ujawniony po wydaniu 8.13b? Cóż, jest taka możliwość. A, minipatch 8.13b został już wydany, więc..

I jeszcze dodatkowo jeżeli informacja o Akali się potwierdzi, to będziemy także mieli potwierdzenie na minirework Ezreala.

Scarra

Wspominał on że rework Akali miał być gotowy przed reworkiem Aatroxa, przez to wcześniejsze wypuszczenie Ostrza Darkinów zdziwiło go dość mocno. Oczywiście testował już Akali i udało mu się trochę zdradzić o niej, poniżej macie tylko kawałek.

Przytoczę także cytat Scarry sprzed kilku miesięcy:

Akali jest tutaj interesująca, wydaje mi się, że ma takie dwie [nowe mechaniki ~Split].

A logika?

Gdzieś tam jest, niestety musielibyśmy otrzymać zapowiedź najnowszego reworka już w najbliższym czasie, tzn. na przestrzeni najbliższych 96 godzin. Jest na to szansa, zważywszy na to że Riot ostatnio trochę eksperymentuje (vide Trzmieelo/Beemo). Nie znamy żadnych szczegółów dot. stanowiska Riotu w tej sprawie, aczkolwiek możemy czekać. Ale trzeba powiedzieć, że naprawdę miło by było, jakby Riot wypuścił Akali już teraz.

O autorze: Spliter

SpliterTo ja.
Liga Legend, Sprzęt Gamingowy, Recenzje, GLS, Fortnite i więcej.
Technologia, rozrywka czy gry - możecie pytać o wszystko, postaram się odpowiedzieć na wszystko.
Jeżeli chcecie się ze mną skontaktować, to możecie:
- napisać maila: SpliterH2P@wp.pl (także zapytania o możliwość współpracy ze mną)
Tak na serio: jeżeli macie jakiekolwiek pytanie, piszcie - w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć ^^