League of Legends r.

Realistyczne modele bohaterów LoL-a!

Chcielibyście zobaczyć niektórych championów w bardziej realistycznej wersji? Mamy dla Was modele bohaterów Alessandra Baldasseroniego. 

Alessandro Baldasseroni to artysta zajmujący się grafiką komputerowa (m.in. tworzy modele postaci). Być może to nazwisko nic Wam nie mówi. Jednak bardzo prawdopodobne jest to, że kiedyś trafiliście na jego prace. Modele, które tworzy wyróżniają się dużą szczegółowością, co zresztą sami za chwilę zobaczycie.

I choć część swoich prac opublikował już parę lat temu, to wczoraj społeczność League of Legends przypomniała sobie jego twórczość. Wszystko to za sprawą realistycznego modelu Ashe opublikowanego na artstation.com. Oczywiście wszyscy ci, którzy nie mieli okazji jeszcze obejrzeć innych jego projektów, mają szansę nadrobić to właśnie teraz. Oto najciekawsze prace Alessandra Baldasseroniego.

Realistyczne modele bohaterów LoL-a!

Oczywiście artysta ten nie zajmuje się tylko modelami z LoL-a. Poniżej przykład kilku innych prac.

modele bohaterów

Jak podobają Wam się modele wykonane przez Alessandra Baldasseroniego? Bez wątpienia wymagały dużego nakładu pracy. Interesujecie się może grafiką komputerową i projektowaniem tego typu rzeczy? Napiszcie w komentarzach.