League of Legends r.

Queen Bee Syndra? Kupowałbym

Kojarzycie ostatniego skina do Singeda? Tak, Pszczelarza - to co byście powiedzieli na coś w podobnej tematyce? Na przykład...Queen Bee Syndrę?

Nowy skin do Singeda, który obracał się wokół tematyki związanej z pszczołami, spotkał się z całkiem pozytywnym odzewem – osobiście uważam, że był całkiem niezły i fajnie korzystał z motywu “pszczelarskiego”.

Sami sobie przypomnijcie, jak on wyglądał:


A dzisiaj czas na postać, do której taka tematyka może pasować jeszcze bardziej – a raczej nie tyle co tematyka, a główny temat skórki:

  • Czyli w tym wypadku – pszczoły.

Tak, te słodkie, żółto-czarne owady, które robią nam ten miodek (lel) – co jakby Syndra stała się ich królową? Jakby więcej nad tym pomyśleć, miałoby to bardzo dużo sensu! Co jeżeli to Syndra… a, sami zobaczcie, jak mogłaby wyglądać taka – ponieważ ktoś wykonał takowego arta!

Dzisiejszym twórcą, do którego idą wszystkie propsy, jest Thorsten Erdt (macie także link do jego artstation); wykonał on naprawdę dobrą robotę – sam splash art mógłby spokojnie trafić do gry. Może i pszczoły wyglądają dość dziwnie, to taki zabieg (pszczoły jako kulki) sprawia, że tematycznie Syndra pasuje idealne. Wiecie… Można gadać o tym dużo, aczkolwiek chyba lepiej jest zobaczyć to na własne oczy:

Queen Bee Syndra

  • Splash art

  • Koncepty

  • Jak wyglądałby ten skin w grze?

 


Więcej artów związanych z powstawianiem tego arta (oraz samego konceptu skórki) możecie znaleźć tutaj.

I jak? Kupilibyście takiego skina, czy może wolelibyście coś bardziej realistycznego?