r.

Zmiany w Team Liquid!

Przerwa między sezonami w LoL-u zawsze obfituje w wiele zmian. Dochodzi do wielu przetasowań, zarówno wśród drużyn jak i zawodników. Jak dziś się dowiedzieliśmy, Team Liquid postanowił tymczasowo zawiesić swojego Top Lanera, Quasa.

Quas zawieszony

Kilka godzin temu na oficjalnej stronie internetowej Team Liquid pojawiła się informacja o zawieszeniu Diego „Quas” Ruiza.

Dowiadujemy się także, że decyzja ta została podjęta na podstawie pewnego incydentu, który miał miejsce na przestrzeni ostatniego tygodnia. W chwili obecnej organizacja rozważa, jakie kroki powinny zostać dalej podjęte. Kolejne informację mają zostać podane do publicznej wiadomości w późniejszym czasie.

Na stronie Liquid możemy znaleźć także krótki list Quasa do wszystkich swoich fanów. W kilku słowach zapewnił, że zdaje sobie sprawę z tego jak ta decyzja wpłynie na wszystkich kibiców. Dodał jednakże, że był to konieczny krok w celu dalszego rozwoju. Quas wyraził także nadzieję, że Team Liquid znajdzie odpowiednie zastępstwo i podziękował za cały czas spędzony w organizacji.

Co dalej z jednym z najbardziej uzdolnionych i docenianych Top Lanerów w NA LCS? Zdecydowanie za wcześnie by o tym mówić. Informacja pojawiła się tak naprawdę znikąd i jakiekolwiek spekulacje na ten temat wydaje się, że nie mają tak naprawdę sensu.

Czas pokaże, jakie będą drogi Quasa i kto zastąpi go w Team Liquid. Może Wy macie jakieś pomysły na to, kto mógłby wejść na jego miejsce? Piszcie w komentarzach!