League of Legends r.

Ptaki podobne do Azira!

Pewnie zastanawiacie się, jak rozróżnić Azira od innych ptaków? Poniżej macie odpowiedź!

W czasach starożytnej Shurimy z piasku wyłonił się jej cesarz. Mowa tutaj o Azirze, który – podobnie jak Nasus i Renekton – stał się potężny dzięki rytuałowi. Pomyślałem, że przygotuję Wam pewne zestawienie, które pomoże odróżnić go od innych ptaków. Zatem wspólnie poszukajmy Azira.

1. Czy to Azir?

Blisko, jest to ulubiony ptak wszystkich mieszkańców dużych miast. Mowa tutaj oczywiście o gołębiu, który ciągle by podkradał nam chleb. Lepiej ich nie karmić, bo zleci się cała gromada.

2. Azir? Gdzie?

Możemy czuć zmieszanie, ale to jest pelikan. Te ptaki mają tendencję do spędzania czasu na wybrzeżu w cieplejszym klimacie, podczas gdy Azir musi stanąć na straży Dysku Sun, tajemniczego i potężnego talizmanu Shurimy.

3. Czekaj, czy to Azir?

*Skrzek, masz tu do czynienia z moim ulubionym zwierzęciem, czyli papugą. Te zwierzęta są bardzo gadatliwe i spotkać je można dosłownie wszędzie – czy to w dżungli, czy to w domach. Papugi potrafią żyć bardzo długo, nawet 80 lat. Natomiast Azir został wskrzeszony krwią po 1000 latach.

4. Azir?

Ha! Pewnie myślałeś, że to Azir. Po części masz rację, bo podobieństwo jest uderzające. Niestety muszę Was zaskoczyć. To jest Boeing 777, który jest tak pojemny, że przewozi 300-400 pasażerów. Azir musiałby kupić 2 miejsca, ponieważ jest bardzo dużym ptakiem.

5. Nadal nie Azir.

Nie, nie mówię tutaj o Quinn, chociaż można ją łatwo pomylić z Azirem, ale o Valorze. Bardzo dobry z niego zwiadowca, ponieważ przekazuje informacje podczas obrony ojczyzny, czyli Demacii. Gdy Azir był na szczycie panowania, Demacia nawet nie istniała.

6. Chyba to nie jest Azir.

Cóż to jest? – pewnie zapytacie. Nie lękajcie się, albowiem śpieszę Wam pomocą! To jest struś. Żyje on na pustyniach, ale nie na Shurimie. Gdy się boi, lubi zakopywać głowę w piasek, myśląc, że to go uratuje przed zagrożeniem.

7. Nie, to też nie Azir.

Tylko spójrzcie na jego dumną postawę. To jest właśnie pingwin prowadzący swoje wojsko przez Antarktydę w 1911 roku [koloryzowane]. Pingwiny są bardzo sympatyczne i ogólnie śmiesznie chodzą. Myślę jednak, że żołnierze Azira są skuteczniejsi w boju.

8. Prawdodobnie nie Azir.

Zaraz, to chyba nie jest ptak. To jest chmura, która powstaje, gdy para wodna skrapla się w atmosferze. Azir jako cesarz jest o wiele potężniejszy od tego zjawiska w przyrodzie.

9. Wciąż nie Azir.

Jesteśmy już bardzo blisko, ale to jest Anivia, która wylęgła się z jajka i zawsze była ptakiem. Azir na życie czekał 1000 lat, ale mu się opłaciło. Obecnie nosi tytuł wszechpotężnego cesarza Shurimy.

10. Czy to Azir?

Ha! W końcu znaleźliśmy… Zaraz, co? Niestety również tym razem nie udało się namierzyć Azira, jednak ten ptaszor też jest ciekawy. Na co dzień jest drapieżnikiem i je wszystko, co się da. Łysy orzeł oznacza wolność i TSM! Dla ożywienia Azira Sivir prawie zginęła.

Podsumowując – dzisiaj nie udało się nam odnaleźć Azira. Chcecie podobne serie poszukiwań? Piszcie w komentarzu!