r.

Przydatny program do Hearthstone’a

Chcecie wiedzieć, co już zagrał Wasz przeciwnik? A może nie jesteście pewni, co jeszcze zostało Wam w decku? Ten program Wam w tym pomoże!

Nie zawsze pamiętamy, jakie karty wystawił już nasz rywal. Niektórzy zapisują sobie każde ważniejsze zagranie, a inni próbują je zapamiętać. Na szczęście jest prostszy sposób na te problemy. Przejdźmy więc do rzeczy!

Deck Tracker

Sam program jest legalny, więc nie bójcie się go używać. Streamerzy również go wykorzystują, co pozwala nam na zorientowanie się, jakim deckiem aktualnie grają. Program jest w języku angielskim, ale nawet amatorzy tego języka dadzą sobie radę z jego obsługą.

Komu to potrzebne?

Deck Tracker ma wiele przydatnych zastosowań. Podczas gry widzimy własny deck i zaznaczane są karty, które już wykorzystaliśmy. Zapisywane są też wszelkie zagrania naszego przeciwnika, co pozwala nam na szybkie i wygodne zdefiniowanie jego talii – dzięki temu możemy skutecznie zareagować i przygotować odpowiednią kontrę. W samym menu aplikacji da się budować własne talie, a później eksportować je do gry. Kolejną ciekawą opcją jest możliwość ściągnięcia już gotowych decków ze stron takich jak np. HearthPwn, HearthBuilder, albo Hearthstone Top Decks. Poniżej pokazany jest filmik dla osób, które nie miały jeszcze styczności z tym programem. Tu natomiast macie odnośnik do samego Deck Trackera!

Mam nadzieję, że dodatek ten będzie służyć nowym graczom i pomoże starszym. Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie w komentarzach!

[latest_posts category=”hearthstone ” count=”6″]