League of Legends r.

Przerwa techniczna… i pomyłka Riotu // Aktualizacja: znamy godziny

Riot szykuje przerwę techniczną na EUNE.

Będzie ona miała miejsce 27 marcatj. w środę. Prawdopodobnie…

EUNE

Informacja na stronie statusu serwera:

Gra będzie niedostępna od 27/03/2019 04:00 CET do 28/03/2019 05:00 CET.

Z informacji tej wynika więc, że przerwa potrwa… 25 godzin. Zgłosiliśmy ten błąd rioterom (dotyczy on serwerów EUNE, TR i RU).

Na szczęście gra nie będzie niedostępna tak długo. Prawdopodobnie przerwa techniczna będzie miała miejsce 27 marca (czyli dzisiejszej nocy) – jednak jeszcze nie znamy godzin, kiedy gra będzie niedostępna (jeśli przyjąć, że od godziny 4 do 5 – trwałoby to tylko godzinę, co jest raczej mało prawdopodobne). Gdy tylko zostaną one podane, zaktualizujemy ten artykuł i wyślemy powiadomienie OneSignal (zachęcamy więc do zasubskrybowania przez kliknięcie czerwono-białego dzwoneczka w prawym dolnym rogu strony).

AKTUALIZACJA 13:23: Ze strony statusu serwera EUNE zniknęła informacja o przerwie technicznej. Prawdopodobnie ta przerwa jednak będzie – tak wynika z odpowiedzi Eambo.

AKTUALIZACJA 13:27: Na stronę statusu serwera dodano ostateczną informację:

Dnia 2019/03/27 04:00 CET platforma będzie niedostępna ze względu na planowaną przerwę techniczną. Oceniamy, że gra będzie niedostępna przez mniej więcej następującą liczbę godzin: 1.

EUW

  • Gra zostanie wyłączona o 4:00 27 marca.
  • Przerwa będzie trwała nie dłużej niż 2 godziny, czyli grę zaczniemy najpóźniej o 6:00.

Przypominamy, że wraz z wyłączeniem serwerów wszystkie trwające mecze zostaną zakończone remisem bez zapisywania statystyk.