League of Legends r.

Przemyślenia Meddlera – wzmocnienie Ryze’a i Karthusa

Okiem Meddlera – Riotowca, który systematycznie ujawnia swoje przemyślenia na temat aktualnego stanu gry na jej oficjalnych forach. Przyjrzyjmy się wzmocnieniom Ryze'a i Karthusa!

Riot od pewnego czasu dąży do zaktualizowania starszych postaci. Jeżeli rework nie jest jednak wymagany, zmieniane są pojedyncze jednostki.

Meddler zapowiedział potencjalne zmiany Ryze’a i Karthusa. Konkretnie chodzi tutaj o wzmocnienie bohaterów.

Mamy na oku zmiany, które uczynią Ryze’a i Karthusa wygodniejszymi bohaterami do gry. Chcielibyśmy, żeby ich animacje były nieco bardziej płynne podczas użycia właśnie wtedy, kiedy sytuacja wymaga od nas bardzo szybkiej reakcji. Zmiany te będą testowane na serwerze PBE – liczymy więc, że pomożecie nam w realizacji wyżej wymienionych zmian. Nie podzielę się z Wami szczegółami, jesteśmy ciekawi, czy dostrzeżecie wprowadzone wzmocnienia i jak dobrze lub źle wpłyną na Wasze odczucia podczas rozgrywki.

Osobiście uważam, że twórcy bardzo dobrze rozwiązali problem, z którym borykają się od dawna gracze Karthusa. Zmiany te jeszcze bardziej ujmą różnicę pomiędzy dobrym graczem jednego ze wzmocnionych championów a tym, który nie opanował go jeszcze do perfekcji. Miejmy nadzieję, że zostaną ciepło przyjęte przez społeczność Ligi.


zmiany ryze

Co sądzicie o wprowadzonych zmianach? Wpłyną na przebieg rozgrywki, a może jednak są kolejną zbędnie wprowadzoną rzeczą? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!