League of Legends r.

Przemyślenia Meddlera – 10 marca – aktualizacja Rek’Sai

Okiem Meddlera – Riotowca, który systematycznie wypuszcza swoje przemyślenia na temat aktualnego stanu gry. Dzisiaj dowiemy się, kiedy nadejdzie aktualizacja Rek'Sai.

Riot od pewnego czasu dąży do pełnego zaktualizowania starszych bohaterów. Jeżeli całkowity rework postaci nie jest jednak wymagany – częściowo zmieniane są jej umiejętności.

Meddler ujawnił, kiedy możemy spodziewać się małej aktualizacji Rek’Sai.

Rek’sai otrzyma mniejszą aktualizację po patchu 7.9. Właśnie w nim nastąpi środek sezonu, a niestety do tego czasu żaden z projektantów nie będzie miał tyle wolnego czasu, żeby mógł się nią zająć.

Rek’Sai praktycznie jest niewidywana w grze. Jeszcze do niedawna była bardzo popularną bohaterką, jak i na solo kolejce – tak i na profesjonalnej scenie. Została jednak zastąpiona asasynami typu Kha’Zix, Rengar i Shaco. Czy jest dla niej jeszcze ratunek? Jak będą wyglądały zmiany?

rek'sai

Koncept zmian

Przypomnijmy – z tych zapowiedzianych już wcześniej wiemy, że zespół pracuje nad całkowitą zmianą superumiejętności Rek’Sai oraz chcą uczynić ją wojownikiem. Czego możemy spodziewać się jeszcze? Częściowe zmiany w umiejętnościach formy występującej pod ziemią? Może jednak będą one dotyczyły tylko tej pierwotnej?

Co chcielibyście zobaczyć u Rek’Sai? Może jednak uważacie, że jej aktualizacja jest zbędna? Koniecznie poinformujcie nas o tym w komentarzach!