League of Legends r.

Przemyślenia Meddlera – 3 marca – Możliwe zmiany Quinn

Okiem Meddlera – Riotowca, który systematycznie wypuszcza swoje przemyślenia na temat aktualnego stanu gry na jej oficjalnych forach. Przyjrzyjmy się możliwym zmianom Quinn!

Riot od pewnego czasu dąży do zaktualizowania starszych postaci. Jeżeli rework nie jest jednak wymagany, zmieniane są pojedyncze jednostki.

Meddler zapowiedział potencjalne zmiany Quinn w patchu 7.6:

Quinn – potencjalnie nadal za silna nawet po nerfach Edge of the Night i Ghostblade w patchu 7.4. Jeśli jednak nie będzie to sprawa konieczna do bezpośrednich zmian, prawdopodobnie otrzyma ona neutralne zmiany. Naszym celem jest uczynienie jej ganków bardziej interaktywnymi.

Meddler ma całkowitą rację co do obecnego stanu Quinn. Osłabienia w kierunku składanych przez nią przedmiotów nie wpłynęły na jej panowanie na górnej alei, jak i w lesie. Twórcy nie mają jednak zamiaru bezpośrednio jej nerfić. Na co może więc liczyć?

Jak mogą wyglądać zmiany?

Osobiście liczę na osłabienie Q Quinn, a konkretnie na zmniejszenie czasu ograniczenia widoczności. Bohaterka może otrzymać wzmocnienie na W, które na pierwszych poziomach ma dosyć spory czas odnowienia. Może jednak zostaną poruszone koszty many związane z jej ultem?

Możliwości jest wiele, nam pozostało jedynie czekać do kolejnych aktualizacji PBE.

Oczekujecie zmian Quinn? Może jednak uważacie, że zasługuje na rework lub większe zmiany? Koniecznie napiszcie o tym w komentarzach!

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.