League of Legends r.

Przejdź nowy samouczek i zgarnij 450 doświadczenia

Patch 8.11 zakończył pewną erę - erę Thornmaila na Ashe. Jednak nowy samouczek ma coś, co przyda się nie tylko nowym graczom, ale i tym bardziej doświadczonym.

Tak jak wspomniałem, w patchu 8.11 wszedł odświeżony samouczek dla nowych graczy League. To, czy nowicjusze będą lepiej przygotowani po tutorialu z sezonu ósmego, czy po tym dotychczasowym, będziemy mogli zobaczyć za jakiś czas. Na pewno nie przejdzie im przez myśl budowanie Thornmaila na Ashe, choć po ostatnich zmianach na bocie to nie jest taki zły pomysł.

Przejdźmy jednak do rzeczy. Za przejście trzech części samouczka gracz otrzymuje po 150 XP za każdą grę. I najważniejsze rzeczą jest to, że nieważne, czy mamy trzeci poziom, czy zbliżamy się do setki, to i tak dostaniemy łącznie 450 punktów doświadczenia. Przejście nowego tutorialu zajmuje mniej niż pół godziny, więc jeśli już macie go zaktualizowanego, to warto go przetestować i zgarnąć za niego nagrody.

I warto wspomnieć, że po wykonaniu którejś z części samouczka i odebraniu z niej nagrody nie możemy ponownie dostać 150 doświadczenia.

Za drugą próbę nie otrzymałem nic. I tak, zginąłem na samouczku, ale tylko dlatego, że chciałem przetestować, czy mogę na nim zginąć od wież i fontanny. Lepiej się upewnić, że nowi gracze nie będą myśleć, że są nieśmiertelni.

Jeżeli już przejdziecie samouczek, żeby zgarnąć swoje doświadczenie, to oceńcie nowy tutorial w komentarzach poniżej. Uważacie, że nowi gracze będą mieli z niego pożytek?