r.

Przedwieczni Bogowie! Nowy dodatek do Hearthstone. Zobacz karty!

Blizzard dziś na swoim kanale na Twitchu zaprezentował nam swój nowy dodatek Whispers of the Old Gods, co zostało przetłumaczone jako Przedwieczni Bogowie. Zobacz czego się dowiedzieliśmy.


Czterech Przedwiecznych czeka, aby znaleźć się w twojej kolekcji i pochłonąć przeciwników. To C’Thun, Yogg-Saron, Y’Shaarj i N’Zoth. Jak przystało na bóstwa z innego świata, każdy z nich ma oddanych wyznawców. Zwłaszcza C’Thun przybędzie w licznym towarzystwie. To jest motyw przewodni nowego dodatku!

Blizzard rozpoczął swoją konferencję od zaprezentowania trailera, który będzie reklamował nowy dodatek do Hearthstone.

Przedwieczni Bogowie – Whispers of the Old Gods

Ben Brode pokazał też całemu światu kilka kart z nadchodzącego dodatku. Ideą całego dodatku jest wprowadzenie do Hearthstone bogów, ze świata Warcrafta, którzy komunikują się ze światem za pomocą, szeptów, czarów i klątw. Bóstwa mogą wpływać na inne postaci i zmieniać je, manipulować nimi. Rozsiewają złowrogą aurę. Projektanci chcieli ukazać ten motyw w nowych kartach, tak więc poznajemy wśród niektórych naszych starych znajomych z poprzednich dodatków lecz w innej, wypaczonej odsłonie.

Polluted Hoarder

Corrupted Healbot

Validated Doomsayer

Wszystkie te karty są podobne do ich odpowiedników w innych dodatkach do gry, lecz zostały zmienione przez Przedwiecznych Bogów.

Inne karty jakie ma zawierać dodatek to sami bogowie oraz postaci, które wpływają na nich, umacniają je przygotowując do przyjścia na świat. Co więcej, okultyści będą wpływać na bogów niezależnie od ich położenia, na stole, w naszej ręce, czy w talii.

Beckoner of EvilTwilight Elder

C'Thun

Wygląda to imponująco! Możliwość buffowania swoich bogów i stawiania ich na stole w pełnej krasie. Pomyślcie co się wydarzy gdy na stole pojawi się Brann Bronzebeard, który odpali dwa razy battlecry zbuffowanego C’Thuna.

Nowy animowany rewers kart! Przy zakupie 50 paczek kart w przedsprzedaży otrzymamy unikatowy animowany rewers w tematyce Przedwiecznych Bogów.

Przedwieczni Bogowie - rewers

Inne zapowiedzi

  • W nadchodzącym patchu w poniedziałek, nastąpi zmiana w wyglądzie interfesju graficznego, tak by gracze mogli przyzwyczaić się do przełączania się pomiędzy formatami: Standard i Dzicz.
  • 9 dodatkowych miejsc na talie! Łącznie 18! Gracze doczekali się w końcu kolejnych slotów na swoje talie.
  • Nowy dodatek będzie zawierał 134 karty i pojawi się na przełomie kwietnia i maja, także Blizzard każe nam jeszcze trochę poczekać
  • Ulepszenie wyszukiwarki w kolekcji kart oraz dodanie Deck Recipies – narzędzie do tworzenia szablonów talii, które ma pomagać w budowie własnych talii, zwracać uwagę na współdziałanie różnych kart ze sobą oraz na spójną konstrukcję talii.
  • Darmowe paczki! Wraz z premierą dodatku każdy gracz otrzyma trzy pakiety kart na start. Dodatkowo otrzymamy legendarną kartę C’Thuna i dwie karty Beckoner of Evil (Krzewicielka Zła).

To wszystko od Blizzarda na dziś. Jak wam się podobają nowe karty i mechanika buffowania bogów? Osobiście nie mogę się doczekać nowego dodatku i trybu Standard!

[latest_posts category=”hearthstone” count=”6″]