League of Legends r.

Przecieki reworku Urgota!

Rework Urgota przestaje być tylko teorią! Znaleziono przecieki jego zmian!

Wszyscy zapewne już słyszeliście wieczne obietnice Rioterów o reworku Urgota. Przez długi czas były to tylko słowa, nasza Duma Kata nie dostawała żadnych zmian, a na Summoners Rift widywaliśmy go w najlepszym wypadku sporadycznie.

Ale coś drgnęło!

Niedawno na serwery PBE przeciekła surowa wersja modelu Urgota. Oto jak się prezentuje:

Cały model

Widok z dołu

Widok z tyłu

Ramię

Jego podbrzusze się otwiera.

Jego rurki do oddychania poruszają się wraz z głową.

 

Musimy pamiętać, że to może być tylko koncepcja jego wyglądu. Nic nie jest jeszcze potwierdzone. Podobnie było w przypadku reworku Warwicka, kiedy na PBE pojawiły się przecieki modelu, lecz jego ostateczna wersja znacznie się od nich różniła.

Tak czy inaczej uważam, że Urgot wygląda naprawdę fajnie. Nie jest to tak duża zmiana jak w przypadku Galio, ale prezentuje się całkiem soczyście! A Wy co o tym myślicie? Jak blisko ostatecznego wyglądu może być ten model? Co byście poprawili? Dajcie znać w komentarzach!

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach