League of Legends r.

Przeciek skórki Invictus Gaming Kai’Sa!

Chociaż nie ogłoszono jeszcze oficjalnej listy bohaterów wybranych przez zwycięską drużynę, zespół od skórek już pracuje nad skinami IG. Co więcej, jedna zdążyła już wyciec.

Jeśli nie pamiętacie, jakich bohaterów gracze Invictus Gaming  wybrali (chociaż nie potwierdzono oficjalnie jeszcze wszystkich wyborów) tutaj znajdziecie listę ich kandydatów. Nie ma tam supporta, chociaż Baolan podkreślał, że chciałby, żeby to Rakan dostał tę skórkę, jednakże nie wiadomo, czy może on takową posiadać bez Xayah, poza tym dostał jedna rok wcześniej, więc być może gracz zostanie przekonany, aby zdecydować się na Brauma lub Alistara.

Jedynie JackeyLove potwierdził swój wybór, aczkolwiek nie miał on wielu opcji, bo mogła być to jedynie Kai’Sa. I właśnie ona pojawia się na przecieku.

Na Twitterze zamieszczona została grafika prezentująca model Córy Pustki z podpisem, iż jest to jej IG skin. Przeciek wychodzi wprost od artysty odpowiedzialnego za jej model (zapostował on to na swoim Artstation, post został już usunięty, z oczywistych powodów).

Sami zobaczcie:

 

Co o tym sądzicie? Podoba Wam się?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.