League of Legends r.

Jak wyglądały prototypy postaci?

Jak wyglądał Gnar na samym początku? Dlaczego na początku był Nautilusem? Przekonajcie się sami!

Zacznijmy od wyżej opisanego Gnar_MIN! Jak możecie zobaczyć poniżej, grafiki koncepcyjne dość trafnie odwzororywały finalnego Gnara.

lolgnarproto

A o to jak wyglądała składanka pierwszego kitu Gnara:

  • Q – Bumerang Sivir
  • W – Wersja Srebrnych Bełtów Vayne, tylko ze zmienioną kolorystyką
  • E – Ładunek Kumulacyjny Ziggsa które wybuchło

Mega Gnara:

  • Pół animacji śmierci Warwicka jako Daj Kamienia!
  • Wizualne efekty i audio Rakietowego Skoku Tristany jako Miazga
  • Ryk Udyra z formy niedźwiedzia

 


Prototyp Rek’sai

lolreksaiproto

Ogólnie rzecz ujmując – Rek’sai jest dość ciekawą postacią której kit został stworzony poprzez używanie niektórych umiejętności innych postaci. Jak pewnie wiecie, podstawą w kitcie RekSai_MIN jest jej “Zanurzenie”. Wiecie co robiło na początku za widoczny model Rek’sai, kiedy znajdowała się ona pod ziemią? Ult Fizz_MIN! Dokładniej mówiąc to ult Fizza z Pustki, tylko trochę powiększony. Jej tunelami na początku było latarnie Thresh_MIN ! I na koniec – kiedyś Q Rek było dość bliźniacze do Q Fizza! Widać że Rek’sai ma trochę wspólnego z Szachrajem Sztormów!


I ostatni – prototyp Kleda!lolkledproto

Kled na początku zaczynał jako: połączenie Nautilius_MIN i Hecarim_MIN! Tak – Nautilius ujeżdżał Hecarima! Co ciekawe, passywka która jest essencją Kleda i jego E pozostały takie same przez cały okres tworzenia postaci. Jego W, kiedyś było Q, a kiedyś jego W było co ciekawe AOE CCkiem, co wpływało dość negatywnie na grę – defacto była to kopia ulta Riven! A jak pewnie wiecie – więcej Riven w Lidze chyba nikt nie chce.