r.

Program do skryptów staje się płatny!

Od niedawna "pewien program służący co cheatowania" (specjalnie nie podajemy jego nazwy, a do końca artykułu będzie on określany jako "X") wprowadził  płatne subskrypcje.  Oznacza to, że nie jest on darmowy. Skutkiem będzie prawdopodobnie duży spadek cheaterów na rankedach

Od dłuższego czasu twórcy skryptów zmienili własną politykę i do programu można było się dobrać jedynie przez zaproszenie od znajomego. Obecnie dotychczasowi użytkownicy będą mogli używać niedozwolonych sztuczek jedynie w dwóch grach dziennie (tylko w trybie normal game, bez rankedów).

Osoby opłacające usługę (15 dolarów miesięcznie)  będą mogły nadal korzystać ze skryptów do woli. Jednak wiadomo, że taka praktyka z pewnością odstraszy wiele osób od używania “X” lub podobnych temu programów. Z pewnością szybko wyjdą cracki łamiące to zabezpieczenia, ale wiadomo i trudniejszy dostęp do skryptów tym lepiej!

Przypominamy również, że wiele razy zdarzyło się, że “X” wyciekła baza danych wszelkich loginów, haseł oraz nazw przywoływaczy – co skutkowało ogromnymi falami banów od Riotu.